הדהוד לבן ובת הזוג

הכרויות

במהלך חיינו כשאנחנו נמצאים בעולם של הכרויות, המון פעמים מצבים שהם לא מובנים לנו, אנחנו נמצאים במיצר שגורם לנו לחוש תקועים, ואז מתעוררות בנו ספקות לגבי כל מה שקשור לעולם של הכרויות כמו, למה זה קורה לי? ולמה זה לא זז לי, ובקצב שאני רוצה? דבר ראשון כשאתם נמצאים במין הרגשת מבוי סתום המלווה אתכם בזמן הכרויות ואתם באמת רוצים לדעת תשובה, פנו עם  שאלתכם זו לתוך עולם הרצונות שלכם. ברור כמעין חשבון נפש על שאילתכם זו תעלה עימה תשובה. רק היו ערניים לדבר כי התשובה יכולה להגיע בשלל דרכים כמו תובנה שפתאום הובנה לנו, או במילות שיר, או הרצאה ששמענו נאמרים דברים המכוונים כאילו בדיוק אלינו, שלט ברחוב, ובעצם המסר מגיע אלינו בכל דרך ובכל צורה. בזמן של הכרויות אנחנו לא צרכים להרחיק לכת, כל אחד בדרכו יקבל את התשובה המדויקת, כל מה שאתם צרכים לעשות בזמן של הכרויות הוא להבין את התשובה שתתגלה לכם בהבנה פתאום, זו תובנה שתוביל אתכם בבטחה בעולם הכרויות.

אהבת עולם, איך זה קורה?

מעלת דיוק הדרך והתובנות בעולם ההיכרויות בנויה בצורה כזו שככל שתהיו יותר מדויקים לעצמכם במה שאתם מחפשים ומה הם הרצונות שלכם בעולם הכרויות מעצמכם ומבן או בת הזוג שלכם, יחד עם כל מה שקשור בעולם זה של הכרויות, הדרך תהיה לכם יותר קלה מלאת סיפוק  ושמחה. כך תבינו שבעצם כל מה שאתם חווים  אלו הם למעשה שיעורים של החיים בעולם הכרויות, של הארות ותובנות על עצמינו וחיינו. עד שלא נבין זאת השיעור הנוכחי נישאר במצב הלא מובן, סתם ותקוע. רק כשנשאל לאיזו מטרה אנחנו נמצאים במצב הזה, ונקבל את תשובה נוכל לעבור לשלב הבא עם הכרויות סקס  טובות ונכונות. ברגע שאנחנו פותרים את כל העניינים אצלנו בפנים ומשדרים שמחה ובטחון, אנחנו מתדרים ומהדהדים זאת לבן הזוג שלנו, בין אם הוא אתנו ובין אם הוא בדרכו ובדרכה אלינו.

סיכום דבר

בעולם הכרויות כל עוד אנחנו מתדרים ספקות כך ירגיש גם בן הזוג המיועד שלנו (והוא אפילו לא יבין למה), כמו גם אם נרגיש עצבות, כעס, עצבנות, ייאוש….גם החצי השני שלנו יחוש וירגיש ברגשות אלו עצמו. לעומת זאת, ברגע שנהיה שלמים יציבים בטוחים ושמחים עם עצמינו מבפנים, כך ירגיש גם בן זוגנו. זכרו בעולם הכרויות אנחנו מהדהדים ומשדרים לחצי השני שלנו על מצבינו כל הזמן. כשאתם נמצאים בספקות גם בן הזוג שלכם נמצא בספק. כשאתם נמצאים בבלבולים גם בן הזוג שלכם נמצא בבלבולים, וכשאתם שמחים גם בן זוגכם שמחים. חשוב מאד בזמן הכרויות להיות ולשדר החלטיות בדרך בה אתם צועדים בזמן הכרויות, וכך יקרין לכם האדם אותו אתם זכיתם להכיר בעולם הכרויות.

 

0 0 votes
Article Rating
מנוי
קבל התראות
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments