האם אתם באמת פנויים לזוגיות?

רבים מהפנויים והפנויות אומרים שהם רוצים זוגיות אבל בפנים בלב, הם לא באמת שם. על פני השטח זה נראה שהם באמת מחפשים ורוצים: הם נרשמים לאתרי הכרויות ומבקשים מחברים "להכיר" להם, אבל שיש להם סופסוף דייט – הם פתאום נורא עסוקים… איך תזהו אם אתם באמת פנויים לקשר?

אחת הדרכים היא פשוט להעלות את זה על כתב. שרושמים דברים קל יותר לזהות דפוסים ולבדוק האם אנחנו באמת מוכנים לזוגיות, עם כל הכרוך בכך. אז שבו עם עצמכם והכינו רשימה של כל מה שיש לכם היום בחיים: עבודה, לימודים, חברים, תחביבים ושאר עיסוקים.

עכשיו, כשאתם מתבוננים ברשימה, שאלו את עצמכם: האם נשאר לכם זמן לאהבה חדשה או שאולי אין לכם מקום עבורה? זה לא אומר שאם אתם אנשים עסוקים לעולם לא תהיה לכם אהבה, אבל זה אומר שאולי אתם נמצאים כרגע בשלב בחיים בו רוב מעייניכם מופנים לדברים אחרים: אולי בדיוק קיבלתם תפקיד חדש ואתם מרגישים צורך להוכיח את עצמכם ולהשקיע שעות רבות בעבודה או שאתם נמצאים בתקופת בחינות התובעת את רוב זמנכם או שאולי ישנו עניין משפחתי הדורש מכם זמן ואנרגיה ואינכם יכולים לפנות זמן להכרות חדשה…

אם אתם עדיין לא בטוחים, הכינו רשימה נוספת: רשמו מה אתם "מרוויחים" מכך שאתם לבד (אף אחד לא מחכה לי אז אני יכול לחזור בשעות מאוחרות, אני יכולה לנסוע כל סופ"ש להורים וכדומה) ומה אתם "מפסידים" (אני לא יכולה לצאת בזוגות עם חברים, אני לא יכול לסמוך על בת הזוג שתוריד את הכלב כשאני חוזר מאוחר וכו'). הכתיבה עצמה תעזור לכם להבין האם אתם מוכנים לפנות מקום בחייכם לזוגיות או לא.

אם גיליתם שאינכם פנויים לקשר, שאלו את עצמכם מדוע בכל זאת אתם מחפשים זוגיות ומה עומד מאחורי הרצון הזה. האם זה נובע מרצון ליותר אהבה בחיים או אולי אתם מחפשים בעצם תמיכה, ביטחון ומישהו לחלוק איתו את חוויות היום יום? לעיתים, אנשים מגלים שהם יכולים למלא את כל הצרכים האלה מבלי להיות מחויבים לקשר זוגי דווקא.

0 0 votes
Article Rating
מנוי
קבל התראות
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments