פרסם סיפור

יש לכם טיפ שקשור להכרויות, אהבה, זוגיות או כל דבר בקשר ליחסים שבינו לבינה ואתם חושבים שהוא יכול לעזור לשאר הגולשים? אנא שלחו אותו אלינו למייל: [email protected] בצרוף שמכם ונשמח לשתף את כולם.

*** איזו תמונה לשים באתר הכרויות? – אם אתם מעלים רק תמונה אחת לפרופיל שלכם, כדאי לבחור בתמונת פנים עדכנית מהזמן האחרון ורצוי עם חיוך (שאף פעם לא מזיק). אם החלטתם להעלות תמונות נוספות, דאגו שתמונת הפנים תהיה התמונה הראשית. שאר התמונות יכולות להיות תמונות של גוף מלא, עם חיית המחמד או בטיול או אפילו תמונה בה אתם נראים עוסקים בתחביב או בעיסוק החביב עליכם.

*** יצאתם לדייט והיגעתם למסקנה שזה לא זה? אל תגמגמו, תגידו משהו כמו "טוב, נדבר" או תסיימו עם חיבוק או נשיקה על הלחי כיוון שאז הצד השני עלול להבין שאתם מעוניינים. היו כנים ואמרו פשוט "היה נחמד להכיר. שיהיה לך המשך ערב נעים" וזהו. נראה כי זה כבר יעביר את המסר.

*** נכון שתמונה זה חשוב (אפילו מאוד…) כיוון שדבר ראשון שאתם נכנסים לפרופיל של חבר באתר, ההתרשמות הראשונית שלכם היא מהתמונה שלו/ה. אבל חשוב לזכור שלא כולם פוטוגנים. לכן, לפני שאתם פוסלים מישהו בגלל תמונה לא מוצלחת, הקדישו כמה דקות לקרוא את הפרטים בכרטיס שלו, בעיקר תחביבים ושאר דברים שהוא רושם על עצמו. יתכן שתגלו כי למרות ההתרשמות הויזואלית יש לכם דברים משותפים.

*** טיפ לדייט ראשון – רוב הפנויים והפנויות היוצאים לדייט ראשון מתרגשים מאוד ואפילו מעט נלחצים. הסיבה להתרגשות היא שאנו מצפים לפגישה עם איש/אשת חלומותינו ועל כן אנו חוששים לטעות או להגיד משהו לא מתאים. על מנת להוריד את מפלס ההתרגשות והלחץ, למה שלא תתייחסו לדייט כאל מפגש עם חבר/ה? הרי זה מה שהם באמת, לפחות כרגע. ובכל מקרה כדאי לזכור שבטח גם הצד השני חש אותו הדבר אז תהיו טבעיים ופשוט תזרמו…

  • שדה זה הינו למטרות אימות וצריך להישאר ללא שינויים.