יוצאים לערב ספידייט? קבלו טיפים…

אם החלטתם שאתם מעוניינים לנסות ולהשתתף בערב ספידייטינג, קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם לעבור את הערב בשלום:

1.היו עצמכם!
נכון זה נשמע קלישאה, אבל זה עובד. חשוב מאוד לא לנסות להסתיר את האני האמיתי, להגיע כמה שיותר נינוחים, בטוחים ושלווים. בהחלט יכול להיות שתשיגו יותר דייטים אם תנסו לאמץ לכם דמות מרשימה או מסעירה יותר- דמות שהיא האידיאלית בעינכם. זה אולי ישיג לכם יותר התאמות הדדיות ודייטים אבל זה לא יתפוס במבחן הזמן. אם הכוונות שלכם אמיתיות וכנות בנוגע למציאת האדם הנכון והמתאים עבורכם פשוט היו עצמכם.

2. נושאים לשיחה
רצוי להתכונן מראש לערב ספידייטינג ולהבין שבמעט מאוד זמן אתם צריכים להחליט אם האדם מולכם מתאים לכם ברמה הבסיסית או לא. נכון שהכימיה והקליק נקבעים כבר בשניות הראשונות של המפגש אבל יש לכם עוד כמעט 7 דקות שלמות שכדאי לנצל אותן להכרות ראשונית מקסימאלית. אנו ממליצים לעשות 2 דברים:1. בעיקר להקשיב. תן לצד השני לבטא את עצמו ולך את האפשרות להחליט לגביו. 2.לשאול את השאלות הבאמת חשובות. מומלץ לחשוב קודם איזה איכויות הכי חשובות לנו שיהיה בבן\בת הזוג שלנו ועם מה בפרוש אנחנו לא יכולים להשלים. אנו ממליצים להתחיל מהשאלות הכלליות והבנאליות כמו תעסוקה, מקום מגורים וכדומה ואז לעבור לשאלות שבאמת מעניינות אתכם כמו שאיפות לעתיד, מהו הדייט המושלם או מה הטייפ קאסט האידיאלי של בן\בת הזוג.

3.מראה חיצוני
חשוב ביותר להגיע במיטבכם. אין מה לעשות, לחזות חיצונית יש חלק נכבד מהרושם ראשוני שאנו יוצרים והספידייט בנוי ממפגשים קצרים ולכן לרושם הראשוני במפגשים אלה משקל רב. זה לא אומר ללבוש את השמלה המפוארת ביותר בארון או את החליפה מהחתונה של האח, אבל זה כן אומר להגיע אסטטיים ומטופחים בלבוש אשר מכבד את המקום והאירוע. רוב מפגשי הספיד דייט נערכים בפאבים לכן התאימו את הלבוש למקום. נשים – שמלה קלילה או ג'ינס וגופיה יפה אשר מחמיאים לגוף. לא רצוי ללבוש בגדים צמודים או הדוקים מידי- חשוב להתלבש ולהרגיש נוח עם הלבוש שבחרתם. גברים ספורט אלגנט- ג'ינס ואת החולצה הכי מחמיאה שיש לכם בארון.

4. שפת גוף
אולי לא ידעתם אבל 80% ממה שאתם אומרים על עצמכם כלל לא נאמר במילים, והדבר נכון במיוחד בספידייט, בו המפגשים קצרים והרושם מבוסס בעיקרו על רושם ראשוני. כאן, לחזות ולשפת גוף יש משקל מכריע ברושם שאתם יוצרים. אמנם כבר ציינו שחשוב להיות אתם עצמכם אבל חשוב שתהיו עצמכם במיטיבכם. הקפידו על שפת גוף המשדרת ביטחון ונינוחות. אם תצליחו לעשות זאת תווכחו לגלות ששפת הגוף שלכם תשפיע פנימה ובאמת תהיו נינוחים יותר,רגועים ומשדרים אמינות. הנה כמה דוגמאות לפעולות שאנו עושים ומה הן משדרות:
ידים משולבות- משדרות סגירות. זכרו שאם אתם כבר כאן – לכו עם זה עד הסוף. תירגעו, תהנו – זה חלק מהעניין ותנו לצד השני להכיר את מי שאתם באמת.
תיפוף ברגלים- משדר עצבנות ולחץ. לא סקסי במיוחד.
לשחק בשיער(נשים) – מעט משחק יכול להתפרש כפלרטוט קל (סוג של התייפייפות) או מעט ביישנות. בצורה מוגזמת שוב מתפרש כעצבנות או חוסר ביטחון ואז שוב- לא סקסי.
להסתכל בעיניים- בדרך כלל זה טוב, אבל שימו לב שלא להיסחף יותר מידי עם מבטים חודרניים כיוון שזה עלול להתפרש כאחד מן הבאים: 1. עודף ביטחון עצמי 2. נסיון מוגזם ליצירת קרבה מלאכותית 3. ניסיון נואש למצוא חן ו\או ליצור אמינות אצל הצד השני. מצד שני לא להסתכל בעיניים פרושו אדם סגור, לא בטוח בעצמו ואשר מהימנות דבריו מוטלת בספק. – היו טבעיים!.

0 0 votes
Article Rating
מנוי
קבל התראות
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments