איך תכירי את נסיך חלומותייך? 5 טיפים להכיר את הגבר הנכון!

עם יד על הלב: בין אם את מחפשת את אהוב ליבך באתרי הכרויות ובין אם על הדשא באוניברסיטה, לא קל לבחורה למצוא בחור טוב ומוצלח שבאמת תרגישי שהוא האחד שאיתו את רוצה לבלות את שארית חייך.
נכון שהרבה פעמים מדובר במזל, אבל ישנן כמה נקודות שכדאי לך לשים לב אליהן. אז בבקשה, קבלי כמה טיפים שיעזרו לך למצוא את הנסיך (ולהשאיר אותו לידך)…

1. תהיי עצמך. אין בעיה לנסות לעשות רושם טוב, אבל חובה לשים לב שהקשר בין מי שאת במציאות לבין הרושם שאת עושה יהיה יותר מאשר קלוש ביותר. הדבר נכון הן לגבי הפרטים והתמונות שמופיעים בפרופיל האישי שלך באתר הכרויות והן לגבי הרושם שאת מנסה להעביר בפגישה הראשונה. גם כאן וגם כאן, אל תנסי להיות מה שאת ממש לא.

2. כבדי את עצמך. כמעט כל בחורה שופעת פלרטוטים עם בגד חושפני תמשוך אליה גברים. אך שאלי את עצמך: האם זה סוג הגברים שאת מחפשת? אם את מעוניינת בקשר קליל או בסטוצים – אין בעיה, אך אם את מחפשת הכרויות לאהבה אמיתית ובן זוג לחיים, הרי שהרושם שייווצר עלול דווקא לדחות את הבחורים "הטובים". עד כמה שזה נשמע ארכאי ומיושן, כבדי את עצמך ואת גופך וכך תמשכי אלייך גברים שרואים מגבר למה שיש לגוף שלך להציע.

3. כבדי אותו. כולנו בני אדם, וכמו שאת מצפה שהגבר שלך יכבד אותך, כך גם הוא. אל תחששי לתת לגבר שלך לחוש טוב עם עצמו אבל מצד שני, אל תגזימי בהתלהבות שלך על מנת שלא לפגוע באמינות של מה שאת משדרת לו. פשוט תני לו להרגיש שהוא ה-ג-ב-ר שלך ותזכי באהבתו.

4. בלי משחקים. אף גבר לא מעוניין בבת זוג שמשחקת משחקים, מכיוון שהם מטעים והוא אף פעם לא יכול להיות בטוח לגבי כוונותייך. היי אמיתית, אל תשחקי משחקים וגבר טוב יכבד אותך ואפילו ירצה אותך. משחקים רק יבריחו גברים טובים. זכרי, בניגוד לנשים, גברים מתקשרים ישירות. אם תתנהגי כאילו שאת לא מעוניינת בו, הוא יחשוב שבאמת את לא מעוניינת בו. חד וחלק!

5. מלאי את חייך בעניין. נואשות, דרמטיות ותלותיות אינן תכונות מושכות. דאגי למלא את הזמן שלך: לעסוק בתחביבייך, להיפגש עם חברות ובאופן כללי לחיות את חייך כפי שעשית לפני שהכרת אותו. על מנת להימנע ממערכת יחסים חונקת, התייחסי אל הפגישות שלכם כאל "תחום עניין" נוסף בחייך. אמנם תחום עניין חשוב, אך לא בלעדי.

0 0 votes
Article Rating
מנוי
קבל התראות
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments