הכרויות לבני 50+

רבים מבני ה- 50 ומשהו המחפשים אהבה, חברות או קשר זוגי, מוצאים את עצמם לא פעם מתמודדים עם זירת הכרויות חדשה ושונה בתכלית ממה שהיתה כשחוו אותה בפעם הראשונה, לפני כמה עשורים טובים. אם לפני 20 שנה הם היכירו בני / בנות זוג פוטנציאליים בצבא, במקום העבודה או דרך "שדכנים" מזדמנים כמו בני משפחה וחברים, הרי שהיום זירת ההיכרויות עברה כמעט כולה לאינטרנט ובעיקר ל אתרי הכרויות, גם כשמדובר בהכרויות לגברים ונשים באמצע החיים.

הרגשת הבילבול וחוסר הנוחות בעולם ההכרויות החדש יכולה להתעצם לנוכח העובדה שרבים מהם מתמודדים גם עם הרגשת הבדידות המאפיינת את מי שהיו רגילים לחיות בזוגיות ועקב גירושים או התאלמנות מוצאים את עצמם בסיטואציה חדשה ולא מוכרת בה הם חוזרים לזירת ההכרויות במטרה למצוא בן / בת זוג לפרק ב'.

אז במיוחד עבורכם, להלן כמה טיפים מועילים לחזרה "חלקה" לעולם ההכרויות:

1. היו כנים הן לגבי הסטטוס האישי שלכם והן לגבי הכוונות שלכם. אל תניחו שהצד השני כבר יבין לבד מהו מצבכם המשפחתי, למה אתם מתכוונים או באיזה סוג קשר אתם מעוניינים כיוון שבמקרה של חוסר הבנה, אתם עלולים לפגוע בצד השני גם אם לא התכוונתם לכך.

2. במקרה בו יצאתם לדייט והחלטתם שאינכם מעוניינים להמשיך בקשר, אל תתחמקו בתירוצים עלובים שאינם מוסיפים לכם כבוד ובוודאי לא לצד השני. פשוט הרימו טלפון ואמרו: "היה תענוג להכיר אותך אך אני מעדיף שנישאר רק ידידים". אמירה מסוג כזה מעידה על נימוסים טובים ובטוח שהצד השני יעריך את הכנות שלכם.

3. במידה והצד השני לא מעוניין להיפגש שנית, אל תקחו את זה באופן אישי. ברור שזה לא נעים להרגיש דחויים אבל חשוב לזכור שלא כל אחד בעולם חייב להימשך אליכם ולהפך. אל תעלבו ובטח אל תגיבו בצורה לא הולמת אלא כבדו את בחירתו של הצד השני וכנותו. נסו לקבל את הדחיה בצורה ספורטיבית ופשוט להמשיך הלאה בדרככם למציאת האחד או האחת שנועדו לכם.

4. טיפ במיוחד לגברים (אבל לא רק להם): אל תרעיפו מילות חיבה והבטחות כאלה ואחרות אם אינכם בטוחים שתוכלו לעמוד מאחוריהן. לגברים רבים, המעוניינים להיות רומנטיים, יש נטיה ללחוש מילות אהבה ולהבטיח את הירח, ואז הם מגלים ש"זה לא זה" ופשוט נעלמים. זכרו תמיד כי גם לצד השני יש רגשות והוא עלול להיפגע. רומנטיקה הינה דבר מבורך, רק שימו לב למה שאתם אומרים ואיך אתם אומרים.

5. טיפ במיוחד לנשים (אבל לא רק להן): כשאתן יוצאות לדייטים, אל תניחו שהגבר הוא זה שתמיד משלם עבור הבילוי. כמו בכל תחום אחר, גם המסורת שלפיה הגבר בדרך כלל משלם גם עבור האשה השתנתה עם השנים, והיום נהוג שבני הזוג חולקים ביניהם את החשבון וכך שום צד לא חש מנוצל. על מנת לחסוך אי נעימויות, מומלץ לדון בנושא טרם היציאה לבילוי, במיוחד אם מדובר בבילוי יקר יחסית.

0 0 votes
Article Rating
מנוי
קבל התראות
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments