כיצד תקבל תגובות מבחורות באתרי הכרויות – טיפים לגברים

נתחיל עם כמה עובדות מעניינות:
אולי זה ישמע לך מפתיע, אבל בחורה ממוצעת הרשומה לאתר הכרויות מקבלת ביום כ- 100 הודעות ופניות מגברים שונים.
אם מדובר במישהי יפה או מושכת במיוחד (או בעלת תמונה מוצלחת), היא תקבל כ- 200 הודעות יומיות מגברים המקווים בכל ליבם שהיא תשלח להם הודעה חזרה.
כפי שבוודאי שיערת, אין מצב שהיא עונה לכולם. אם נהיה יותר מדויקים, היא אפילו לא טורחת לקרוא את רוב רובן של ההודעות שנשלחו אליה. למה? כי זה ייקח לה המון זמן לעבור עליהן אחת אחת.

אז מה כן? ובכן, מתוך כל מאות ההודעות הללו, היא עונה רק ל- 3-5 גברים. אכן, מדובר על אחוז נמוך ביותר, אבל לא זה מה שמעניין. מה שמעניין אותנו לדעת זה איך היא בוחרת לאיזה הודעות להגיב ולאיזה לא. והכי חשוב, איך נדאג להיות בין אלה שהיא מגיבה להם.

חשוב להבין שכמו שכל אחד מאיתנו נמשך לאתגרים ולדברים שנשמעים לנו מעניינים, כך גם אותה בחורה. כאשר היא רואה הודעה שגורמת לה להסתקרן או לגלות עניין – היא תגיב. הודעות בנאליות או הודעות משעממות (כגון: "היי", "רוצה להכיר?", "שלום יפיופה" וכדומה) – לא יזכו לתגובה.

משום מה, רוב הגברים חושבים שאם הם שולחים לבחורה הודעה מחמיאה, היא תימס כולה ותיפול ברשתם כפרי בשל. זאת טעות! מדוע? כיוון שאותה בחורה מקבלת מאות של הודעות כאלה, כל הזמן… כולם מחמיאים לה, כולם מהללים אותה, כולם מעוניינים בה… אז למה שהיא תגיב דווקא להודעה שלך?

הודעות מהסוג הזה פשוט משעממות אותה. אין בהן שום דבר מושך או מאתגר שיגרום לה להגיב עליהן. מבחינתה, מדובר בעוד גבר שמעוניין בה. ביג דיל.

לעומת זאת, הודעה שמסקרנת אותה וגורמת לה לתהות מיהו הגבר העומד מאחוריה – תזכה לתגובה. אם נלמד לנסח הודעה מיוחדת, שונה, מסקרנת – היא פשוט לא תוכל להתעלם ממנה. יסקרן אותה לגלות מי עומד מאחורי ההודעה הזאת ולמה הוא רשם מה שרשם. היא תהיה חייבת להגיב (סקרנות, רבותי, סקרנות).

אולי זה ישמע לך מוזר, אבל דווקא הודעה הכוללת בתוכה מעין "ביקורת" הומוריסטית על פרט כלשהוא בפרופיל שלה תמשוך את תשומת ליבה. גם פניה שיש בה "האשמה" קלילה כלפיה, תעשה את העבודה.
אתה בוודאי שואל את עצמך : "איך זה יתכן? מה, היא לא מעדיפה שאני אחמיא לה ואראה לה שאני מעוניין בה?" ובכן, התשובה היא שבוודאי שהיא אוהבת להרגיש מוחמאת אבל זה לא מה שיגרום לה לשלוח לך תגובה (כי כל הגברים שולחים לה הודעות כאלה, אתה לא מיוחד בעיניה ורוב הסיכויים שהיא בכלל לא תקרא את מה שרשמת).

הודעה שיש בה הקנטה תסקרן אותה ותמשוך את תשומת ליבה. היא ישר תחשוב: "מי זה? מה הוא חושב לעצמו שהוא מעיז לרשום לי כאלה דברים? אני חייבת להבין…." – ואז היא תגיב. מכאן, זה כבר תלוי בך, אבל הצעד הראשון כבר בוצע.

רוצים דוגמאות להודעות כאלה? בבקשה:

נניח שהיא רשמה שהיא אוהבת זמר מסוים או להקה מסוימת. אתה יכול לרשום משהו כמו: "זה שאת אוהבת מוזיקה כזאת אומר עלייך משהו, לא?"…. הודעה כזאת תסקרן אותה ותגרום לה לרצות להבין למה בדיוק התכוון המשורר, וזאת בדיוק במטרה: למשוך אותה להגיב.

דוגמא נוספת: נניח שבחורה מעידה על עצמה שהיא מחפשת קשר רציני אבל היא לא השקיעה יותר מידי בכרטיס שלה ורשמה דברים די בנאליים. אתה יכול לרשום לה: "את אומרת שאת רצינית אבל הפרטים שרשמת אומרים אחרת…". פניה כזאת ישר תעורר אצלה תהיה: "איך הוא מעז לרשום לי דבר כזה? מה לא בסדר?" והסקרנות תגרום לה להגיב.

שימו לב שבשתי הדוגמאות שהבאתי כאן, מדובר בהקנטה קלילה בלבד. המטרה היא לא להעליב ובטח שלא לפגוע בה. המטרה היא למשוך את תשומת ליבה ולסקרן אותה על מנת לזכות בתגובה.

ועכשיו טיפ לסיום: כאשר אתם מקבלים הודעה דרך אתר הכרויות, הדבר הראשון שרואים היא הכותרת. אם הכותרת לא מושכת – הסיכוי שנקרא את ההודעה יורד פלאים. על מנת להגדיל את הסיכויים לקבלת תגובה, רשמו את הפניה המסקרנת כבר בכותרת. כך תבטיחו שההודעה שלכם תבלוט בין כל שאר ההודעות "הרגילות" .
שיהיה בהצלחה!

0 0 votes
Article Rating
מנוי
קבל התראות
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments