אימון למציאת זוגיות

האם את מרגישה שאת יוצאת לדייט ועוד דייט ושום דבר לא קורה? האם את מוצאת את עצמך שוב ושוב במצב בו אם את מוצאת מישהו שאת רוצה – הוא לא רוצה, ואם הוא רוצה – את לא ממש בעניין שלו? אם התשובה חיובית, אולי כדאי לך לשקול להצטרף לסדנת אימון למציאת זוגיות.

רבות מאיתנו מוכנות להשקיע את מרב המשאבים כדי להשיג עבודה טובה ומספקת, לסיים תואר נחשק, לגור במקום נעים ומטופח… אבל איכשהו, דווקא כשמדובר בחיפוש אחר זוגיות, אנו ממשיכות להתנהל כפי שהתרגלנו למרות שזה לא מקדם אותנו לשום מקום. רבות מאיתנו רשומות בכמה אתרי הכרויות, יוצאות לאינספור דייטים, ועדיין לא מוצאות את בן הזוג שלנו. משהו לא עובד, אבל במקום לעצור לרגע ולבחון מדוע – אנו ממשיכות בדיוק באותה הדרך.

אימון אישי למציאת זוגיות הוא תהליך שיאפשר לך לעצור את ההתנהלות הרגילה והאוטומטית ,את הדייטים הלא מוצלחים ואת החוויות המתסכלות בדרך להשגת בן זוג לחיים. מדובר על תהליך למידה ממוקד בו אנו לומדות לזהות את כל אותם גורמים המעכבים אותנו במציאת זוגיות, בוחנות מה עובד ומה לא, ומתאמנות על שינוי הרגלים ותפיסות.

באימון אישי לזוגיות אנו מתבוננות על החיים שלנו, מבינות מה חשוב לנו יותר ומה פחות, מגדירות לעצמנו איזו זוגיות אנו רוצות ועובדות על צמצום הפער בין המקום בו אנו נמצאות לבין המקום אליו אנו רוצות להגיע.
המאמנת האישית יכולה להנחות אתכן אך לא לעשות עבורכן! על כן, האימון האישי למציאת זוגיות מבוסס על בניית תוכנית פעולה ממוקדת מטרה: אנחנו מדמיינות את הזוגיות שלנו ועושות פעולות ממשיות כדי לקדם את עצמנו להשגתה (בהנחייתה של המאמנת כמובן).

למי מתאים אימון אישי לזוגיות?

אימון למציאת זוגיות מתאים לנשים הרוצות ליצור זוגיות בריאה ומאושרת בחיים שלהן בין אם הן עדיין לא חוו זוגיות משמעותית ובין אם הן סיימו פרק א' ורוצות פרק ב' מוצלח יותר.

אימון לזוגיות מתאים גם לנשים אשר עברו כבר כברת דרך במאמציהן למציאת זוגיות אך למרות זאת לא הצליחו למצוא בן זוג לחיים, וגם לנשים אשר נמצאות בתחילת דרכן למציאת אהבה וזוגיות אך מרגישות שיש משהו ש"תוקע" אותן בדרך.
במילים אחרות, אימון לזוגיות מתאים לכל אחת שמרגישה שלמרות שהיא החליטה שהיא בשלה לקשר זוגי מחייב – שום דבר לא קורה.

אך למרות כל האמור לעיל, ישנן נשים החוששות להצטרף לסדנת אימון לזוגיות כיוון שהדבר כרוך בתשלום והן אינן בטוחות אם אימון כזה אכן מתאים להן אישית. על מנת שתוכלי לבחון האם אימון אישי לזוגיות אכן עונה על ציפיותייך – רוב המאמנים מציעים מפגש הכרות אשר במהלכו תוכלי להחליט האם מתאים לך להמשיך או לא.

יש לציין כי מפגש ההכרות הוא ללא כל התחייבות מצידך, כך שאם לאחריו תחליטי שלא מתאים לך להמשיך – את באמת לא חייבת. הכי חשוב שתרגישי שלמה עם ההחלטה שלך, וזוהי בדיוק הסיבה לקיומו של מפגש ההכרות.
אני מאמינה בכל ליבי שאימון לזוגיות יכול לתרום לכל אחת ולסייע לכל אחת להגיע למטרות שלה. אך אם במהלך המפגש הרגשת שאת לא מתחברת לתהליך או למאמן – אין שום בעיה. רק תני לעצמך את הצ'אנס ובואי למפגש ההכרות. אין לך מה להפסיד, רק להרוויח.
שיהיה לכן בהצלחה!

0 0 votes
Article Rating
מנוי
קבל התראות
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments