הכרויות לדתיים – אל תשכחו את התמונה…

שיטת ההיכרויות באמצעות אתרי הכרויות לדתיים באינטרנט הולכת והופכת בשנים האחרונות לדרך מקובלת ביותר להכרת בן/בת זוג להקמת בית דתי בישראל. אתרי הכרויות לדתיים הופכים פופולאריים יותר ויותר וההוכחה הטובה ביותר לכך היא מספרם ההולך וגדל של אתרי הכרויות המיועדים אך ורק למגזר הדתי. אתרי הכרויות לדתיים אינם שונים כל כך מכל אתר הכרויות "רגיל" והם פועלים במתכונת דומה, למעט כמובן קהל היעד אליו הם פונים ולמעט כמה מאפיינים נוספים כמו הוספת שדות אודות האופי הדתי של המשתמש כמו רמה דתית, כיסוי ראש, חבישת כיפה וכדומה.

במאמרים קודמים הדגשנו את החשיבות של הוספת תמונה לפרופיל האישי, אך עדיין ניתן למצוא המוני פרופילים ללא תמונה. משום מה, רווקים ורווקות רבים חוששים להוסיף תמונה לכרטיס האישי שלהם. חלקם אולי מאמינים שהם לא פוטוגניים ועל כן חוששים שמא התמונה לא תייצג אותם נאמנה. חלקם אולי חוששים להיחשף לעיני כול ומאמינים שהימנעות מתמונה תשמור טוב יותר על פרטיותם…. כך או כך, העובדה שהפרופיל שלכם לא כולל תמונה אחת לפחות פוגע בסיכוייכם למצוא את בן הזוג או בת הזוג המיוחלים.

בין אם מדובר באתר הכרויות "רגיל" ובין אם מדובר באתר הכרויות לדתיים, לתמונה שאתם מעלים לפרופיל האישי שלכם חשיבות רבה. למרות שבאתרי הכרויות לדתיים מושם דגש רב על ערכים, רקע משפחתי ועוד מאפיינים האמורים לסייע לרווק או לרווקה הדתיים למצוא את השידוך הטוב ביותר עבורם, הרי שההתרשמות הראשונית תהיה מהתמונה.

אולי קצת קשה להאמין, אבל כל המחקרים שנעשו בנדון מוכיחים שוב ושוב כי פרופילים בעלי תמונה זוכים לפניות רבות יותר מאשר כאלה ללא תמונה. חשיבותה של תמונה מתאימה ומחמיאה היא כפולה: מצד אחד, כבר נאמר שאין טוב ממראה עיניים (ובוודאי שהדבר נכון כשמדובר בבחירה של בן/בת זוג איתם אנו מקווים לחיות למשך כל חיינו), ומצד שני, תמונה תורמת גם לרמת אמינותו של המשתמש. בני זוג פוטנציאליים מרגישים בטוח יותר לשלוח הודעה למישהו אותו הם רואים במו עיניהם. על כן חשוב לבחור תמונה מחמיאה אשר משקפת אתכם כפי שאתם באמת ואף מומלץ להיעזר בחבר או חברה קרובים לצורך בחירת התמונה המתאימה ביותר.

0 0 votes
Article Rating
מנוי
קבל התראות
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments