הפופולאריות של אתרי הסטוצים

אתרי הכרויות למטרות סטוצים וקשרים דיסקרטיים הפכו לטרנד שלא ניתן להתעלם ממנו. אתרים אלו תופסים מקום נכבד לצד אתרי ההיכרויות ה"רגילים" ומהווים נתח משמעותי מכלל אתרי ההכרויות ברשת. לצד אתרי הסטוצים הותיקים כדוגמת איקסלאב או סקס פארטי, כל כמה שבועות צץ אתר הכרויות סטוצים חדש, מה שמעיד על הפופולאריות הרבה ממנה נהנים אתרים אלה.

כשבוחנים את התפתחות רמת הפופולאריות של אתרי ההכרויות הדיסקרטיים, מגלים שככל שרמת המעורבות של האינטרנט בחיינו עלתה, כך עלתה גם רמת הביקוש לאתרים מסוג זה. לכך יש שלוש סיבות עיקריות:

הסיבה הראשונה די ברורה מאליה: היום, האינטרנט תופס מקום נכבד בכל האספקטים של חיינו, החל מביצוע קניות אונליין, דרך הזמנת חופשה בחו"ל וכלה בניהול חשבון הבנק. לכן זה טבעי שגם בתחום ההכרויות (הן לקשר רציני והן לקשר מזדמן) יהיה לאינטרנט תפקיד לא מבוטל. רבים מאיתנו גילו שכמו שהאינטרנט מקל על חיינו בתחומים רבים בחיים, הוא יכול לסייע לנו גם בתחום ההיכרויות. לכן, אתרי הכרויות בכלל ואתרי הכרויות סטוצים בפרט הפכו להיות מצרך נדרש ביותר.

הסיבה השנייה בגללה הפכו אתרי הסטוצים למבוקשים קשורה לרמת האנונימיות שהם מעניקים. בעולם האמיתי, רוב האנשים די נבוכים כשמדובר בסקס. למרות שסקס הינו דבר טבעי ונורמאלי, החינוך שאנו מקבלים מגיל צעיר הוא שמין הוא דבר שלא מדברים עליו בפומבי וראוי לו שיישאר בחדרי חדרים.
האינטרנט מאפשר לנו רמת אנונימיות ודיסקרטיות גבוהות וכך אנחנו יכולים להרשות לעצמנו לדבר על נושאים שלא היינו מדברים עליהם פנים מול פנים. בזמן ההרשמה לאתר, אנו יכולים להשתמש בשם בדוי וכך להיות בטוחים שלא יזהו אותנו אם איננו חפצים בכך.

סיבה נוספת לפריחתם של אתרי הכרויות למטרת סטוצים היא שהם מאפשרים לנו להגשים פנטזיות. בגלל שאתרים אלה מקפידים על רמת אנונימיות גבוהה, אנחנו יכולים בעצם להיות כל מי שאנחנו רוצים. גם פקיד "אפור" בבנק יכול להציג את עצמו כ"תותח על"… בנוסף, האנונימיות מעניקה לנו כוח. גם אם בחיי היום יום אנחנו די ביישנים, באתר אנו יכולים לגלות מהן הפנטזיות הכי כמוסות שלנו, וכל זאת מבלי לחשוש שמישהו לא רצוי יזהה אותנו.

בנוסף לסיבות שצוינו לעיל, חשוב גם לציין שבד"כ ההרשמה לאתרי סטוצים היא קצרה ומהירה, כך שתוך מספר דקות אתם כבר יכולים להתחיל לדפדף בין הפרופילים באתר ולמצוא פרטנרים מתאימים להגשמת הפנטזיות שלכם. בנוסף, רבים מאתרי הסטוצים הם חינמיים כך שההצטרפות אליהם לא עולה לכם אגורה.

0 0 votes
Article Rating
מנוי
קבל התראות
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments