ספידייטינג – מה זה בדיוק?

יש אינספור מקומות בהם אתם עשויים לפגוש את האחד או האחת שנועדו לכם. זה יכול להיות בבית הקפה השכונתי, במקום העבודה ואולי אפילו סתם תוך כדי הטיול עם הכלב. גם אתרי הכרויות הם מקום מצויין להכרויות כיוון שאין מקום בעולם בו תוכלו לפגוש כל כך הרבה פנויים ופנויות בזמן כל כך קצר. אבל בעצם, יש עוד מקום כזה… והוא נקרא ערב ספיד דייט.

למרות שבארץ מדובר בשיטה חדשה יחסית (כ- 8 שנים בלבד) ולא כל כך מוכרת, שיטת ההכרויות ספידייטינג מאוד נפוצה בחו"ל ובעיקר בארה"ב, שם היא פועלת בהצלחה כבר למעלה מ-20 שנה.

הרעיון מאחורי הספידייט הוא שבערב אחד אתם נפגשים עם מספר רב של בני זוג פוטנציאליים וכך בעצם מגדילים בבת אחת את כמות הדייטים שלכם. במקום דייט של אחד על אחת, אתם זוכים בכמה דייטים בערב אחד.

כיצד זה עובד? די פשוט: אתם מגיעים למקום המפגש שנקבע מראש (בדרך כלל מדובר בבית קפה או בבר נחמד). לאחר דברי הקדמה והסבר מצד המארחת, כל משתתף או משתתפת מקבל כרטיס מיוחד המכיל את שמותיהם של "הדייטים" שלו/ה לאותו ערב ואז מתחילים: כל אחד נפגש עם 12-20 בני/בנות הזוג הפוטנציאליים, פנויים ופנויות כמובן, שהותאמו לו מראש, באופן אישי לשבע דקות. לאחר כל מפגש כזה, כל אחד מבני הזוג מציין בכרטיס האם הוא או היא מעוניינים להיפגש שנית עם אותו אדם.

בסוף הערב, מנהלי האירוע אוספים את הכרטיסים מהמשתתפים, מנתחים את הנתונים שצויינו בהם ובמידה ויש התאמה הדדית (קרי, שני בני זוג סימנו אחד את השני), פרטי ההתקשרות מועברים אליכם כבר למחרת וכך אתם יכולים להיפגש שוב זה עם זו, ללא מתווכים.

חשוב לציין ששיטת ההכרויות בערבי ספידייט איננה מנוגדת לשיטות אחרות להכרויות, מה שאומר שגם אם אתם מחליטים ללכת על זה, אל תמחקו את הפרופיל האישי שלכם באתרי הכרויות ובטח אל תסרבו להיפגש עם מישהו או מישהי שמכירים לכם. זכרו כי ספידייטינג היא רק עוד דרך אפשרית להפגיש בין פנויים ופנויות, וככזאת, עדיין כדאי לכם להמשיך לפעול גם בדרכים נוספות עד שתמצאו את האהבה הגדולה של חייכם.

החלטתם שגם אתם רוצים לנסות? במאמר הבא תוכלו למצוא טיפים לערב מוצלח.

0 0 votes
Article Rating
מנוי
קבל התראות
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments