כיצד תיזהרו כשאתם יוצאים לדייט ראשון

אין כמו הריגוש, ההתרגשות והציפיה לפני היציאה לדייט ראשון בו לראשונה תפגשו את אותו אדם עימו צ'וטטתם באתרי הכרויות. אבל בתוך כל ההתרגשות חשוב לזכור שגם אם אתם כבר יודעים פרטים אלו ואחרים על אותו אדם, הרי שאינכם מכירים אותו באמת, ועל כן חשוב להיזהר. בכל זאת, מבחינות רבות, מדובר באדם זר.
להלן 6 טיפים שיעזרו לכם לשמור על עצמכם בזמן שאתם יוצאים לדייט ראשון (וגם לדייט שני או שלישי):

1. היפגשו רק במקום ציבורי – מקום ציבורי הכוונה למקום בו ישנם אנשים נוספים כמו בית קפה, מסעדה, פאב וכדומה. בניגוד לדיעה הרווחת, פארקים או חוף הים, עד כמה שהם יכולים להיות מקומות מאוד רומנטיים, אינם מקום אידיאלי לדייט ראשון כיוון שהם מבודדים למדי. בכמה מילים: דאגו שתמיד יהיו סביבכם אנשים נוספים.

2. תגיעו למקום המפגש בכוחות עצמכם – כשמדובר בדייט ראשון, לעולם אל תתנו לצד השני לאסוף אתכם מביתכם (והכי מומלץ שהוא אפילו לא ידע את כתובתכם המדוייקת). פשוט קבעו להיפגש והגיעו בזמן, בעצמכם. בכמה מילים: סעו עם האוטו שלכם ודאגו שיהיה מספיק דלק גם לחזרה.

3. חשוב שמישהו ממכריכם ידע היכן אתם ועם מי אתם נפגשים – ספרו לחבר/ה או לבן משפחה עם מי אתם ניפגשים, מתי ואיפה. מומלץ אפילו לקבוע שאותו אדם יתקשר אליכם במהלך הדייט על מנת לוודא שהכל בסדר. בכמה מילים: הביטחון שלכם חשוב. העזרו בחברים.

4. אלכוהול בדייט ראשון? לא מומלץ – זכרו כי שתיית משקאות אלכוהולים יכולה להשפיע על שיקול הדעת שלכם, על כן רצוי להימנע משתייתם בדייט הראשון. ואם כבר החלטתם לשתות, שימו לב שלא להשאיר את הכוס ללא השגחה. כבר שמענו על מקרים בהם הוחדרו למשקה כל מיני חומרים לא רצויים. בכמה מילים: העדיפו לשתות קפה, תה או משקה קל.

5. תתעקשו לשלם את חלקכם בחשבון – הנקודה הזאת מיועדת בעיקר לנשים, אבל לא רק. שמדובר בדייט ראשון, גברים רבים מציעים לשלם את החשבון מטעמי אבירות, אבל חלק מהם אף מצפים לקבל משהו בתמורה. על מנת שלא תרגישו "חייבים", תתעקשו לחלוק את החשבון. בכמה מילים: אל תשכחו להביא ארנק לדייט.

6. סמכו על התחושות שלכם – אם בזמן הדייט משהו מרגיש לכם לא טוב, זה כנראה לא טוב. במקרה כזה, לכו עם התחושות שלכם וסיימו את הדייט באופן מיידי. בכמה מילים: אל תתייחסו לתחושותיכם בביטול. לכו איתן.

0 0 votes
Article Rating
מנוי
קבל התראות
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments