הכרויות באינטרנט – כמה טיפים

האינטרנט הפך את העולם לכפר גלובלי קטן דבר שהשפיע גם על מפת ההכרויות. היום קל יותר לרווקים ורווקות למצוא את אותו מישהו המיוחד שלהם כיוון שהוא נמצא רק במרחק קליק באתרי היכרויות באינטרנט, אך יש לזכור כי הכרויות בין אנשים דרך אתרי היכרויות באינטרנט או ברשתות חברתיות הן קצת שונות מפגישת מישהו דרך חברים או משפחה. בתכלס, חוץ ממה שאותו אדם רשם על עצמו בכרטיס האישי שלו, אין לכם הרבה מידע עליו. לוקח זמן להכיר אנשים באמת ועל כן אתם תמיד צריכים להיות עם יד על הדופק.
הנה ארבעה טיפים לכל מי שמנסה את מזלו בהיכרויות באינטרנט:

1. בכל מה שקשור להכרויות באינטרנט – קחו את הזמן
האינטרנט הפך את העולם לכפר. יש הרבה חבר 'ה טובים באינטרנט אך יחד עם זאת יש כמה אנשים שליליים שרוצים לנצל אחרים ולרמות אנשים תוך שימוש בפלטפורמה הזאת. על מנת למזער את הסיכונים, תמיד תקחו את הדברים לאט. הדרך לוודא שהאדם שאתם פוגשים באינטרנט הוא אמיתי ולא רק משחק איתכם ומנצל אותכם, שימו לב לאינטראקציה עם אותו האדם וחפשו האם יש סתירות בשיחות והמיילים שלהם. אם אותו אדם באמת מעוניין בהיכרויות ויחסים אמיתיים, הדברים שהוא אומר או רושם יהיו עקביים. בכל מקרה, אם אתם מרגישים שמשהו לא בסדר, או שמתעורר בכם ספק כלשהו, פשוט הפסיקו את האינטראקציה עימו.

2. הגבילו את החשיפה למידע האישי שלכם
זהו טיפ זהב לכל מי שמעורב בהיכרויות באינטרנט. לעולם אל תחשפו את כל הפרטים האישיים שלכם באופן מיידי. מכיוון שאין לכם באמת מושג מיהו אותו אדם עימו יצרתם קשר באתר, עדיף בהתחלה שלא לתת שום מידע אישי, כגון שם המשפחה שלכם, כתובת מגורים או אפילו את כתובת הדוא"ל האמיתית שלך.
מומלץ תמיד ליצור כתובת דוא"ל שתשמש אתכם בכל אתרי היכרויות באינטרנט. זה יעזור לכם לא לחשוף את כתובת הדוא"ל האמיתית שלכם ובמקרה שמישהו מטריד אתכם – תמיד תוכלו למחוק אותה. אם האדם איתו אתם מתכתבים מתעקש לקבל מיכם יותר פרטים אישיים עוד לפני שנפגשתם, אני מציע לכם להפסיק את ההתקשרות איתו באופן מיידי.

3. בקשו תמונה
אם אתם רוצים לבדוק שאותו אדם שאיתו אתם בקשר הוא באמת מי שהוא אומר, בקשו ממנו שישלח לכם תמונה. אמנם יש כאלה המאמינים שלא משנה איך אדם נראה מבחוץ אלא הפנימיות שלו חשובה, אבל אני אומר לכם, במקרה הזה – מראה פיזי מאוד משנה. מה שאני מתכוון בכך שאני אומר שמראה חיצוני מאוד חשוב זה שזאת הדרך היחידה להבחין בין אדם אמיתי או לא. אין דרך אחרת כדי לאמת אותם. בקשו תמונה ורצוי אפילו שישלח לכם כמה תמונות שלו במסגרות שונות. אדם שמתחזה לאחרים לא יכול לספק לך הרבה תמונות. אם הוא מסרב או מתחיל להתפתל בתירוצים, צריך להפסיק את הקשר איתו במיידי.

4. פגישה? רק כאשר אתם מוכנים
בחורים נוטים ללחוץ על בחורות להיפגש מייד לאחר שקבלו הודעה מהן. זהו טיפ עבור בנות: היפגשי עם הדייט שלך רק כאשר את מרגישה שאת מוכנה. לא להיפגש לפני כן. ודאי שאת מבינה ומכירה את אותו אדם במידה כזאת שתוכלי להרגיש נוח להיפגש איתו. בכל מקרה, בדייט הראשון, אל תמהרי ונסי לגלות כמה שיותר פרטים עליו. החל מהדייט השני, את יכולה להתקדם בקצב שנוח לך כיוון שלפחות עכשיו את מכירה את הדייט שלך באופן אישי.

0 0 votes
Article Rating
מנוי
קבל התראות
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments