10 טיפים לדייט מוצלח

תנסו להיזכר בדייט האחרון שהיה לכם ולחשוב האם "התכוננתם" אליו. האם ידעתם מה אתם רוצים והולכים לעשות או ששוב פעם נקטתם את הגישה של "יאללא, נלך ונראה מה יהיה". עכשיו, אם הייתה לכם דרך לשפר את סיכויי ההצלחה שלכם באותו דייט – הייתם עושים את זה ? אני בטוח שכן, אז למה עד היום רובינו משאירים את כל נושא הדייטים והזוגיות ליד הגורל, למה לא לנסות ולהשפיע איפה שאנחנו יכולים. הנה 10 טיפים שיעזרו לכם לנצל את המיטב מהדייט הבא שלכם:

1. דבר באמירות ולא בשאלות – אין הכוונה שתכריח את הבחורה לעשות מה שאתה רוצה אבל במקום לומר: "תגידי מה בא לך לעשות ?" אפשר לומר: "בואי נלך לשתות משהו, אני מכיר פאב מעולה". במידה והבחורה לא תרצה – היא תגיד לך, אבל כך לפחות הראית שאתה בעל דעה.

2. שפת גוף נינוחה – אל תרכון קדימה כאשר אתה יושב מולה, תשען אחורה, תנסה לפחות להראות שנוח לך גם אם זה לא באמת ככה – זה משדר המון בטחון. בנוסף תשתדל לשבת בניצב אל הבחורה ולא ממולה – כך תוכל ליצור איתה מגע בצורה יותר נוחה וגם אם יהיה מצב של שתיקה מביכה לא תאלצו לשבת אחד מול השני ולבהות.

3. אל תחשוף את כל הקלפים – לא על הדייט ולא עליך. אם היא רוצה לדעת מה עושים, לא תמיד חייבים לומר לה – אפשר להגיד "זאת הפתעה" או "תראי כשנגיע לשם", זה יוצר סוג של משחק משעשע כזה שקצת שובר את הרוטינה הרגילה של דייטים. בנוסף תמיד תשאיר מסתורין סביבך – אם היא שואלת במה אתה עובד אין צורך לחלק לה קורות חיים מודפסות ב-3 העתקים. המטרה היא שבסוף הדייט הבחורה לא תלך הביתה ותחשוב "הבחור הזה בכיס שלי והוא יעשה כל מה שאני רוצה".

4. תעשה מה שבא לך – כמה פעמים באמת יצאת לדייט ועשית משהו שבאמת בא לך לעשות ? בדרך כלל אנחנו חושבים מה הבחורה תרצה לעשות. אז לא. אתה הולך לעשות מה שאתה רוצה לעשות – אם בא לך לשבת ולשתות משהו – לכו לשתות. אם אתה מעדיף להסתובב איתה בקניון – תסתובבו. רק שים לב! אם הבחורה לא מעוניינת לשתות משהו אל תכריח אותה בכח.

5. שחק במגרש הביתי – אם יש מקום שאתה מכיר אותו טוב ובמיוחד אם מכירים אותך שם – נצל את ההזדמנות. גם אתה תרגיש יותר בנוח וגם תוכל לנצל את העובדה בשביל "לקמבן" דייט טוב יותר (מקום ישיבה מועדף, שרות יותר נעים וכו').

6. מגע – חובה לשלב מגע בתוך הדייט עצמו. מגע מאוד חשוב ליצירת המתח המיני ולהרגשת הנוחות בין אנשים. צור מגע מכוון אבל רגעי, כך שזה לא יראה כאילו אתה סוג של סוטה מין. צורות שונות ליצירה מגע יכולות להיות – יד על הגב כשנכנסים למקום, לקחת את היד שלה להסתכל על תכשיט מסוים וכו'.

7. נשיקה באמצע הדייט ולא בסופה – והנה הנושא החם של דייטים ובמיוחד דייטים ראשונים. "האם תהיה נשיקה בסוף הדייט????" ממש סיפור דרמה עשינו מזה – זה כל מה שחושבים עליו בדייט עד ששוכחים בכלל להנות. צריך להבין שנשיקה היא חלק טבעי מתהליך המגע שקורה בין שני אנשים והיא לא איזה אירוע מיוחד, ולכן אם יצרנו כבר מגע ומשיכה במהלך הדייט אין שום בעייה לגשת ולנשק את הבחורה באמצע הדייט – אתם לא מאמינים איזה הבדל זה עושה.

8. סיום הדייט בשיא- אל תסחט את הלימון עד הסוף. אתה מרגיש שממש כיף לכם ביחד – כנראה שזה הזמן לחתוך – אף אחד עוד לא הפסיד כסף מזה שמכר מניות מוקדם מדי. תשאיר טעם של עוד.

9. דע את הדייט – אחד החוקים החשובים המאגד בתוכו את כל שאר החוקים הקודמים – מה שאתה יכול להשפיע עליו – אל תשאיר למזל! וכל מה שרשום לפניך נמצא בתוך מעגל ההשפעה שלך לכן אין שום סיבה שלא תתכנן ותדע דברים מראש – לאן הולכים, איפה אני רוצה לשבת בתוך המקום, מה שותים, כמה זמן הולך להיות הדייט, אם אפשר להזמין מקום מראש – להזמין!

10. להנות – אין דבר יותר מושך ממשהו שנהנה ולא לחוץ מהתוצאה. פשוט תזכרו, היא כנראה לחוצה בדיוק כמוכם – אז בואו לפחות נהנה…..זאת לא עבודה (לפחות לכם לא).

נכתב על ידי אופיר בייגל

0 0 votes
Article Rating
מנוי
קבל התראות
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments