10 טיפים להצלחה באתרי הכרויות

אתרי הכרויות יכולים להיות הרפתקה מרגשת, מלאה בהזדמנויות ואנשים חדשים מעבר לכל פינה. רגע לפני שאתם מתחילים את דרככם בחוויה הכרוכה בהיכרויות באינטרנט, קבלו 10 טיפים אשר כדאי שתדעו:

1. תכנון קדימה
מה אתם מחפשים באתרי הכרויות? מחפשים קשר זמני? רק להעביר את הזמן? סטוץ? או שאתם באמת מחפשים את האחד או האחת איתה או איתו אתם רוצים לחיות את המשך חייכם? תגדירו לעצמכם את המטרה שלכם ותדבקו במטרה הזו – אחרת יכול להיות שתפגעו ברגשותיהם של בת או בן הזוג או לחלופין, תמצאו את עצמכם בקשר לא מוצלח שלא תואם את הציפיות שלכם.

2. התחלה איטית
ייתכן ויהיה לכם טוב לקחת קצת זמן באימייל, בצ'אט, במסרים ובטלפון לפני שתרגישו מספיק נוח כדי לפגוש מישהי או מישהו. קחו את הזמן – אין צורך למהר! תיהנו מהדרך ומההתרגשות הכרוכה בה.

3. לשאול חברים
אתרי הכרויות הם דרך טובה לכל אחד כדי למצוא אהבה או כל קשר אחר, לכן ייתכן והחברים שלכם התנסו בעצמם באתרי הכרויות. תשאלו אותם על מה הם ממליצים או שתחפשו באינטרנט השוואת אתרי הכרויות או ביקורות של אחרים. תקשיבו לדעות של אנשים שאתם מכירים והמלצות עליהם אתם סומכים, זה עדיף מאשר לבחור אתר הכרויות באופן אקראי.

4. תארגנו ותתנו עדיפויות
הכרויות באינטרנט יכול להיות דבר מבלבל. קל הרבה יותר לעבור על פרופילים של אנשים שאתם יודעים מלכתחילה שהם רוצים מערכת יחסים רצינית מאשר לפתוח בשיחה עם מישהי או מישהו בפאב. תבחרו כמה פרופילים אשר מוצאים חן בעינכם, תסמנו אותם ותגבילו את עצמכם ליצור קשר קודם כל איתם. התמקדות זו תמנע פעילות מוגזמת ורגשות מבלבלים ואתם יכולים תמיד לחפש שוב אם משהו לא מסתדר איתם.

5. להגיד רק את האמת
אם אתם באמת רוצים הצלחה באתרי הכרויות, חשוב מאוד שתהיו כנים. נכון, אתם לא יכולים לשלוט על פעולותיהם של אחרים, אבל אתם יכולים לשמור על עצמכם. להתחייב לעצמכם להגיד רק את האמת יעזור לכם להימנע מהפיתוי שלפעמים קיים לשקר לגבי עצמך או לשים תמונה לא עדכנית או תמונה של מישהו אחר. בקיצור, היו כנים, הן כלפי עצמכם והן כלפי אחרים.

6. לא להאמין לכל מה שאתם רואים וקוראים
אם היא או הוא נשמעים "יותר מדי טוב", יש סיכוי שהפרופיל עליו אתם מסתכלים הוא לא כנה ואמיתי. קחו את הזמן להכיר אנשים. תבדקו את הסיפור שלהם. אם הגעתם לרגע בו פרטים אישיים נחשפים ומתעורר חשד, יש דרכים בהם אפשר לוודא את הפרטים. אם עדיין משהו נראה לכם חשוד – עברו הלאה. יש עוד הרבה דגים בים.

7. נסו קודם אתרי הכרויות חינמיים
אתרי הכרויות אשר מבקשים תשלום יכולים להרתיע אתכם בהתחלה. חוץ מהעלות הכרוכה בהרשמה, יכול להיות גם שתרגישו חשש או מבוכה לשלם ל"שרות הכרויות". לכן מומלץ שתתנו צ'אנס לאתרי הכרויות חינמיים. רבים חושבים שאתרים חינמיים פחות טובים מאתרי הכרויות בתשלום. הטענה הזאת ממש לא נכונה. שווה בדיקה (וגם לא עולה כלום!).

8. אתיקה של צ'אט
המשפט "אם אין לכם משהו טוב להגיד, עדיף שלא תגידו כלום" נכון גם באתרי הכרויות. צ'אט באינטרנט לפעמים נותן הרגשה שאפשר להגיד הכל. האצבעות רצות על המקלדת ודברים זזים מהר ויכולים לצאת משליטה… תעצרו. תחשבו. אם זה משהו שלא תגידו פנים מול פנים, אולי גם אל תגידו את זה גם בצ'אט. מתישהו ייתכן שתפגשו…

9. הכי חשוב זה בטיחות
ברגע שקיבלתם ביטחון ומצאתם מישהי או מישהו איתם אתם רוצים להיפגש, תזכרו שאתם לא יודעים למה לצפות. כדאי שתפגשו במקום ציבורי, תגיעו באופן עצמאי ואל תהססו לעזוב את המקום אם אתם מרגישים חוסר נוחות.

10. להיות זמינים
אין לכם גישה לאינטרנט בכל יום? זה יכול להיות בעייתי בעולם ההכרויות באינטרנט. באתרי הכרויות אנשים אוהבים לקבל תגובה במהירות לכן דאגו להיות זמינים. כדאי להגדיר זמן יום-יומי בו אתם נכנסים לאתר ועונים על פניות של אחרים. אחרת, ייתכן ויהיו רבים אשר יאבדו עניין במהירות.

נכתב על ידי שלום מ.

0 0 votes
Article Rating
מנוי
קבל התראות
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments