אתר הכרויות – למה בדיוק אתם מחכים?

הרבה פנויים ופנויות חשים בודדים מידי פעם בפעם. אולי יש להם הרבה חברים וחברות, ואולי גם יש להם תפקיד חשוב ומעניין במקום העבודה, ואולי אפילו הם רשומים לחוג זה או אחר או לקאנטרי קלב, אבל כשבסוף היום מגיעים לבית ריק כולם מרגישים בודדים, וזאת עוד מבלי להזכיר את החגים, בהם תחושת הבדידות גואה שבעתיים.

היום בעידן האינטרנט, אנחנו כבר לא מוגבלים לאיזור גאוגרפי מסויים או לקהילה בה אנחנו מסתובבים במשך היום. היום, בהינף מקלדת או עכבר, אנחנו יכולים להיחשף לעולם שלם, לקהילה שלמה של אנשים, גברים ונשים, בדיוק כמונו – פנויים המחפשים להכיר את החצי השני שלהם.

אתרי ההכרויות הופיעו לראשונה בחיינו כבר לפני כעשור אבל בתחילה הם לא התקבלו בברכה. רוב הפנויים והפנויות התייחסו אליהם בחשדנות מסויימת וכאל עוף מוזר: "מה זה הדבר הזה? איך אפשר למצוא בן זוג או בת זוג באינטרנט?" . אבל גם אתרי הקניות הראשונים ברשת זכו לאותה תגובה, ותראו לי היום מישהו שלא רכש משהו דרך האינטרנט לפחות פעם אחת.

היום, אתרי הכרויות הפכו לחלק מהנוף האינטרנטי של כולנו. גם אם מעולם לא נכנסתם לאתר הכרויות, הרי בוודאי נחשפתם למודעות או פרסומים כאלה ואחרים אודותיהם במהלך השיטוט שלכם באתרים אחרים. אתרי ההכרויות הם כאן ועכשיו וכל הסימנים מראים שהם ישארו עימנו עוד זמן רב. חלק מהאתרים אף הגדילו לעשות והוציאו גרסאות של אפליקציות למכשירי המובייל השונים, מה שגורם לאנשים להיחשף אליהם אף יותר.

נכון להיום, המצב הוא כזה: אם אתה או את לא רשומים לפחות לאתר הכרויות אחד, אזי שמבחינת קהל הפנויים והפנויות אתם לא קיימים. נשמע קצת מוזר? אולי, אבל זה המצב. תחשבו על הקהילה העסקית למשל. האם יש מישהו שאין לו פרופיל בלינקדין? תחשבו על שוק המעסיקים. האם יש מעסיק שלא מפרסם משרות באתרי הדרושים למיניהם?

אוקיי, אבל כמה זה יעלה לי?
כמו רוב העסקים, גם אתרי ההכרויות גובים תשלום עבור שירותיהם, וכמו רוב העסקים, המחירים משתנים בין אתר לאתר. בגדול, מחיר של מנוי חודשי באתר הכרויות נע בין 60 ל- 120 ש"ח (לפעמים יש מבצעי קידום ואז המחיר יכול להיות יותר אטרקטיבי). בעלי מנוי יכולים ליהנות מכל השירותים שהאתר מציע כגון: צ'אטים, פורומים, שליחת הודעות וקריצות, עיצוב מיוחד לכרטיס האישי, התראות למייל וכדומה.

הדיעה הרווחת היא שלאהבה אמיתית אין מחיר וזה נכון, אין בכלל ויכוח. אבל אם בכל זאת המצב הפיננסי שלכם קצת דחוק, תמיד ישנם אתרי הכרויות בחינם. אתריי ההכרויות החינמיים הם בדיוק כמו אתרי ההכרויות בתשלום…. רק ללא התשלום.

בעבר, אנשים רבים היו מסתירים את העובדה שהם חברים באתר הכרויות חינמי, אולי כי הם חששו שיתייגו אותם "כקמצנים", כלא רציניים, ככאלה שלא מוכנים להשקיע ממיטב כספם על מנת למצוא את בן או בת הזוג המיוחלים. אבל היום המצב שונה. כמו שרבים מאיתנו מחפשים דילים לחו"ל, קופונים של 1+1, ועוד כל מיני מתנות וערכות התנסות חינמיות בכל תחום שרק אפשר לחשוב עליו, כך גם בכל מה שקשור באתרי הכרויות.

היום, לא רק שפנויים ופנויות לא מסתירים את העובדה שהם רשומים לאתר הכרויות חינמי, הם אפילו ממליצים עליו לחברים סביבם. כי באמת, למה לשלם עבור משהו שאתם יכולים להשיג בחינם?

לסיכום, היום, בעידן האינטרנט, אין שום סיבה שתרגישו בודדים, לא סיבה של נגישות ולא סיבה פיננסית. ההצטרפות לאתר הכרויות הינה תהליך פשוט מאוד ומיד בסוף ההרשמה אתם יכולים להתחיל במלאכת החיפוש. אז פשוט תמצאו אתר שמתאים לכם, תירשמו וקדימה…

0 0 votes
Article Rating
מנוי
קבל התראות
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments