אתרי הכרויות: כיצד מוצאים מחט בערימת שחת

כל מי שמצוי בשלב בחיים בו הוא מחפש את אהבת חייו בוודאי יודע שאתרי הכרויות הפכו כבר מזמן למקום העיקרי למציאת בן זוג או בת זוג לחיים. אבל עד כמה שההצטרפות לאתרים אלה הינה קלה ואורכת מספר דקות מועט, חשוב לזכור שהנס לא קורה ברגע. תהליך מציאת בן הזוג המיוחל לוקח זמן ולעיתים כרוך בלא מעט אכזבות.

אז אם גם החלטתם שזהו, אתם בשלים לעבור מעולם הרווקות לעולם הזוגיות ונרשמתם ל אתרי הכרויות רציניים במטרה למצוא את החצי השני שלכם למטרת זוגיות, נישואים והקמת משפחה, הרי חשוב שתדעו מראש שלעיתים קרובות בדרך אל האושר תאלצו לחוות גם כמה אכזבות.

התחושה הקשה הזו, של עוד כשלון בשרשרת הדחיות, הכישלונות, התסכולים והאכזבות, היא התחושה המרכזית שמתהלכים איתה רוב האנשים שגולשים באתרי הכרויות. לפעמים זה נראה שלאחרים הרבה יותר קל, אבל אם תסתכלו מסביבכם, תגלו שזה ממש לא פשוט. רוב האנשים עוברים מסע ארוך ומפרך עד שהם מוצאים את בן/בת הזוג המיועדים להם.

הרבה אנשים נוטים לקחת את הכישלון באופן אישי. הם יוצאים שוב ושוב לעוד ועוד דייטים וכל פעם חווים מחדש את הכישלון. מפעם לפעם, מפגישה לא מוצלחת לזו שאחריה, תחושת האכזבה הולכת ומתגברת עד כדי כך שחלקם מרים ידיים ומפסיק לחפש בטענה שאתרי הכרויות זה לא בשבילי".

על מנת שלא תגיעו למצב בו תאבדו תקווה, חשוב שכל הזמן תשננו לעצמכם שאין מה לעשות. למצוא זוגיות זה דבר קשה שדורש זמן והתמדה! רוב רובם המכריע של המפגשים הראשונים נועדו מראש לכישלון. זה פשוט עניין סטטיסטי שאין לו שום קשר לכמה אתם מוצלחים או ליכולת שלכם למצוא בן/בת זוג מתאימים לחיים.

אז אם גם הפגישה הבאה לא הצליחה (וברוב המקרים, היא לא תהיה ממש מוצלחת), צריך להיזכר בסטטיסטיקה, להפנים שלא מדובר בכישלון אישי, לא להתייאש ולהמשיך לחפש, לנסות ולקוות…

אם תבינו שזו פשוט עוד תחנה בדרך הארוכה אל עבר מציאת הדבר האמיתי, תוכלו להתמודד עם תחושת האכזבה ביתר קלות. תמשיכו לדייט הבא ותמיד תזכרו שהחצי השני שלכם מחכה לכם שם בחוץ. אם לא תתייאשו ולא תרימו ידיים – מובטח לכם שתמצאו אותו…

0 0 votes
Article Rating
מנוי
קבל התראות
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments