אהבה של חורף

איפה שהוא קראתי שאנשים מחפשים אהבה בחורף יותר מאשר בקיץ. אולי זה נובע מהעובדה שבחורף אנחנו מרבים להישאר בד' אמותינו ומבלים פחות בחוץ (בעיקר כי קר ומחשיך מוקדם…) ואז המחשבות מהסוג של "הנה חלפה לה עוד שנה ואני עדיין לבד " מנקרות במוחינו או אולי זה נובע מהצורך להתכרבל יחד עם מישהו אהוב… כך או כך, אצל רבים הצורך באהבה וזוגיות גובר דווקא בעונה הקרה.

כשחושבים על זה, זה נשמע די הגיוני: גם ככה אנחנו מבלים די הרבה זמן בבית החמים שלנו כי קר בחוץ וגשום, אז למה לא לנסות ולהירשם לאתר הכרויות ולנסות למצוא שם את האהבה החורפית שלנו? תוסיפו לזה שהסיכוי למצוא את החצי השני שלנו בחורף דווקא עולה כיוון שמטבע הדברים, אם אנחנו יותר בבית – כך גם פנויים ופנויות אחרים אז למה בעצם לא?

עם יד על הלב, גם אנשי קיץ מושבעים יודו בינם לבין עצמם שיש משהו קסום בחורף, לפחות כשמדובר באהבה וזוגיות. אם הקיץ נתפס בעיקר כמתאים לאהבות לוהטות וקלילות, הרי שהחורף מתאים, לפחות בעינינו, לאהבות יציבות ומשמעותיות יותר.

אם תסתכלו על זה נכון תגלו כי החורף טומן בחובו המון רומנטיקה: מה יותר רומנטי מלהיפגש לדייט ביום סוער בבית קפה אינטימי, לשתות שוקו חם ולהרגיש קרבה הדדית חמימה רק בגלל שקר שם בחוץ? ואחרי הדייט, מה יותר רומנטי מאשר להצטופף יחד תחת מטריה אחת בדרך לאוטו? המכנסיים נרטבים, הגרביים ספוגות מים אבל הלב חש בחמימות המתפשטת של התאהבות חדשה.

החורף הוא זמן מצויין לאהבה. אם רק תתנו לו ולכם הזדמנות אמיתית, בהחלט יתכן שהחורף הזה תמצאו את האהבה הגדולה שלכם שתימשך עוד הרבה עונות.

0 0 votes
Article Rating
מנוי
קבל התראות
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments