ככה תעשו את זה נכון – טיפים לכתיבת פרופיל מוצלח באתרי הכרויות

הפרופיל שלכם באתרי הכרויות באינטרנט הוא המפתח למציאת ההתאמה המושלמת שלכם ולכן זה מפתיע שפרופילים רבים הם בינוניים במקרה טוב. עם קצת זמן, מחשבה ומאמץ, ובעזרת הטיפים שלמטה, אתם יכולים ליצור את הפרופיל המושלם, זה שיזכה אתכם בשלל מעריצים או מעריצות שמתוכם תוכלו לבחור את אלה שהכי מתאימים לכם.

מצאו את שם המשתמש הייחודי שלכם
שם המשתמש שלכם (הכינוי) הוא הרמז הראשון על איזה סוג של אדם אתם. הוא צריך להיות מקורי ובלתי נשכח, משהו שכאילו מסכם את האישיות שלכם. לקבלת רעיונות, חשבו על תחומי העניין שלכם, הרקע, המיקום או האישיות שלכם. בזמן שאתם בוחרים כינוי, בדקו שאין לו משמעות נוספת שאיננה רצויה מבחינתכם. קחו את הזמן לחשוב על שם המשתמש לפני שתתחילו במילוי שאר הפרטים בפרופיל שלכם, והכינו גם כמה אפשרויות גיבוי. זה מדהים כמה שמות "מקוריים" כבר נמצאים בשימוש. אל תשתמשו בכינויים שהמערכת מציעה לכם באופן אוטומטי. הם בדרך כלל חסרי דמיון ומלאים במספרים.

השקיעו בשורת פתיחה מעניינת
שורת הפתיחה שלכם (הכותרת) היא כמו הדבר הראשון שאתם רואים שאתם מסתכלים על מודעה: היא צריכה לגרום אנשים לקרוא ולברר פרטים נוספים עליכם. אל תתנצלו על זה שאתם באתר – "אני לא עושה בדרך כלל דברים מהסוג הזה " ואל תרשמו משהו כמו "קוראים לי יוסי ואני מרמת גן". זה לא מושך ואפילו לא ממש מעניין. משפט כמו "נולדתי ברמת גן אבל אני איילתי בנשמה" נשמע הרבה יותר מסקרן: האם הוא אוהב לטייל? אולי הוא צוללן?… ואז יש רק דרך אחת לברר – להיכנס לפרופיל ולקרוא!

שוב, זה לא קל. אם אתם נתקעים, שורה אהובה משיר, ספר או סרט יכולה לומר הרבה עליכם – על מה שאתם רוצים ו / או במה אתם מאמינים, והיא תגרום לכם לבלוט ולמשוך חברים אחרים באתר שמזדהים עם מה שרשום.

העלו לפחות תמונה אחת
מחקרים מראים ש- 75% מהחברים באתרי ההכרויות החינמיים מעדיפים פרופילים עם תמונות. זה הדבר הראשון אותו הם מחפשים בזמן הדפדוף בין הפרופילים השונים. שלא במפתיע, פרופילי היכרויות עם תמונות מקבלים עשר עד חמש עשר פעמים יותר תגובות מאשר כאלה ללא תמונה. לכן, אם אתם באמת מעוניינים שיפנו אליכם – תמונה היא חובה! אבל צריך להיזהר כיוון שישנן תמונות שעלולות לעשות יותר נזק מתועלת. התמונות הגרועות ביותר הן אלה שמראות אתכם עם מישהו אחר, או אפילו יותר גרוע, עם חלק ממישהו אחר. (זה לא חייב להיות האקס שלכם, או חלק מהגוף של האקס שלכם, אבל למי שצופה בתמונה אין שום דרך לדעת את זה.)

אם אין לכם תמונה מתאימה – תצטלמו, אבל תדאגו שהתמונה תהיה אוטנטית. תמונות זוהרות או מעובדות עלולות לקלקל לכם בהמשך. מומלץ להתייעץ עם חברים שיעזרו לכם לבחור את תמונה שלדעתם הכי משקפת אתכם. ודאו שהתמונה מספיק גדולה וברורה (שאנשים לא צריכים למצמץ כדי לראות איך אתם נראים), ואל תשכחו לחייך!

שימו לב לפרטים בתיבות הסימון
חלק נכבד ממילוי הפרופיל שלכם כולל סימון של תיבות סימון (Checkbox) כמו מין, קבוצת גיל, איזור מגורים וכדומה. אמנם מדובר במידע בסיסי, אבל מחקרים הראו שרבים לא שמים לב למה שמסומן. אחת הסיבות לכך היא שרוב אתרי ההכרויות מציעים הגדרות של ברירות מחדל ואנשים פשוט לא שמים לב ושוכחים לשנות את ההגדרות הללו. אחת הטעויות הכי נפוצות היא בחירת המין הלא נכון של בן הזוג שהם מחפשים, מה שמוביל לקבלת הודעות לא מתאימות. אז שימו לב לבחור בהגדרות שמתאימות לכם. אמנם מדובר בפרטים בסיסיים אך הם מאוד חשובים.

בדקו את הדקדוק והאיות שלכם
אתם יכולים להיות האנשים החכמים ביותר על פני כדור הארץ, אבל אם אתם ממהרים במילוי הפרופיל האישי שלכם ולא טורחים לבדוק את האיות והדקדוק, האינטלגנציה הגבוהה שלכם לא תבוא לידי ביטוי. דרך מצויינת להימנע מטעויות מביכות היא להשתמש בעורך טקסט (כמו וורד למשל). רשמו שם את כל הטקסטים שלכם, תקנו את מה שדורש תיקון, ורק אז העתיקו והדביקו לתוך השדות המתאימים בפרופיל שלכם.

0 0 votes
Article Rating
מנוי
קבל התראות
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments