אתרי הכרויות מוזרים ולא ממש סטנדרטיים

אין ספק שאתרי היכרויות הם מאוד נוחים ושימושיים. יחד עם זאת, זמנים השתנו ורבים מאתרי ההכרויות נעשים פחות ופחות קלאסיים ולוקחים יותר סיכונים. כולם יודעים שיש הרבה אתרי הכרויות עבור גברים ונשים רבים מחפשים אהבה באינטרנט אך בזמן האחרון, ניתן למצוא כל מיני אתרים המציעים שירותים קצת "שונים" כמו אתרים שמעודדים בגידות, תשלום עבור דייט או חשיפה מוגזמת לכל מיני אנשים זרים.

קחו לדוגמא את האתר "אשלי מדיסון " הידוע לשמצה, בו גם גברים וגם נשים מוזמנים לגלוש בדיסקרטיות בין מיליוני פרופילים של בני זוג שמחפשים מישהו לבגוד איתו. הסלוגן שלהם הוא די בוטה: "חיים קצרים. תמצא לך סטוץ היום". זה מאוד מזעזע! בעוד פרשיות אהבה הן נפוצות מאוד, בני זוג בוגדניים אינם משהו שצריך לקבל אותו. לא מדובר רק בגברים בודדים או נואשים אלא גם בגברים בעלי משפחה, אנשים טובים ומאמינים. חלקם רק רוצים סקס. עם זאת, אחרים מחפשים מישהו שיבין אותם, אם אפשר לקרוא לזה "להבין". למעשה, בין כל האנשים שמחפשים שם סטוצים, ישנם גם כאלה המחפשים להתאהב מחדש. מטבע הדברים, הם כנראה לא בחרו באתר הנכון לכך.

אמנם זה נשמע קצת הזוי, אבל במסעי למציאת אתרי הכרויות לא סטנדרטיים הופתעתי למצוא אתר נוסף שנקרא "מהו המחיר שלך" (What's Your Price). לדברי האתר, "לכל אחד יש מחיר". אולי תתפלאו לדעת אבל חלק מהחברים באתר הזה מוכן לשלם עד מאתיים דולר רק עבור דייט אחד! תחשבו כמה מגוחך זה נשמע. באופן אירוני, הנשים המופיעות באתר הזה אינן מפורסמות או דוגמניות מהממות ביופיין. כל גבר יכול "להזמין" דייט עם כל סוג של בחורה, החל מנשית וחושנית ועד לחמודה וקטנטנה. האתר דורש שהתשלום לדייט יבוצע באופן אישי במזומן בלבד ואף מספק רעיונות רבים כמו גם מדריך מפורט לאופן השימוש באתר.

עיתונאים רבים יצאו נגד הרעיון שעומד מאחורי האתר ואף הגדירו אותו כ "קפיטליזם מעורבב עם הכרויות." מה שלא כל כך ברור זה כיצד יתכן שאתר מסוג כזה הינו חוקי. הרי די ברור שמדובר במעין גרסה אינטרנטית לשירותי ליווי, לא? כמו כן, האם זה לא פתטי שמישהו צריך לשלם רק כדי לפגוש מישהו לדייט? מצד שני, לא נדיר למצוא מכירות פומביות של ארגוני צדקה כאלה ואחרים המציעים דייטים עם סלבריטאים. בכל מקרה, נראה שעולם ההכרויות באינטרנט קצת השתגע.

0 0 votes
Article Rating
מנוי
קבל התראות
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments