הכרויות למטרת נישואין

רבות כבר נאמר על אתרי הכרויות ולעיתים נדמה שיצא להם שם לא כל כך טוב בקרב הפנויים והפנויות אשר מחפשים בן /בת זוג למטרת נישואין אבל עדיין, אתרי הכרויות הינם המקום הטוב ביותר למצוא בני זוג למטרה רצינית.

אומנם באתרי הכרויות ניתן למצוא גברים ונשים אשר מציינים במפורש בפרופיל שלהם שהם מחפשים קשר רציני שיוביל לנישואין ובדיעבד מתברר שהרצינות היא מהם והלאה, אבל את חוסר הרצינות ניתן למצוא גם בדרכים המסורתיות להכרויות. כמה פעמים יצא לכם לפגוש גבר או אשה שחברים או בני משפחה היכירו לכם ונשבעו שהם ממש רציניים בכוונותיהם ולאחר דייט או שניים התברר לכם שהם לא ממש בעניין?

אז בהחלט יתכן שיצא לכם לפגוש כמה כאלה גם ב אתרי הכרויות, אבל זאת לא סיבה להרים ידיים. הרי בסופו של דבר, כמעט כל אדם, גבר או אשה, מעוניין למצוא את האהבה הגדולה של חייו, את אותו אחד יחיד ומיוחד שאיתו הוא ירגיש שהוא באמת מעוניין לעמוד מתחת לחופה.

זה לא רק אתם. יש עוד רבים בדיוק כמוכם שכבר נמאס להם מסצינת הדייטים ובאמת שואפים סופסוף להגיע למנוחה ולנחלה וגם הם נמצאים באתרי ההכרויות כי איפה עוד אפשר להכיר כל-כך הרבה פנויים ופנויות? הרי אם כבר סיימתם צבא וגם הלימודים באוניברסיטה שייכים לעבר הרחוק, אין ספק שהיצע הפנויים והפנויות בהם אתם עשויים לפגוש סתם ככה ברחוב הינו די מצומצם.

ובכל זאת, ישנם כמה טיפים שיכולים לסייע לכם להגדיל את הסיכויים למצוא את אותם פנויים ופנויות רציניים מבין שלל הפרופילים באתרי הכרויות. להלן כמה מהם:

סננו ע"פ מטרת הקשר – מצאתם פרופיל של מישהו/ מישהי חמוד/ה? קודם כל בדקו מה מצויין בשדה של "מטרת הקשר". אם לא מצויין במפורש "נישואין" או נישואים וילדים" או "הקמת משפחה" (תלוי באיזה אתר הכרויות אתם) – עברו הלאה. נשמע די ברור מאליו, ולמרות זאת רבים נוטים "לסלוח" וליצור קשר גם עם כאלה שלא מציינים זאת במפורש רק בגלל ש"הוא ממש נראה חתיך בתמונה" או "היא ניראית מהממת".

אל תוותרו על שיחה בטלפון – כאשר מדובר על הכרות לקשר רציני/ נישואים, מומלץ לשוחח בטלפון אפילו כמה פעמים לפני הדייט הראשון. השיחה הטלפונית תוכל לסייע לכם בסינון נוסף של אנשים לא רציניים. אם תדעו לנהל את שיחת הטלפון בחוכמה, מאוד יתכן שתזהו כבר אז כמה נקודות בעיתיות ואז תוכלו להימנע ממפגש מיותר.

דייט ראשון – (וגם דייט שני ושלישי…) נהוג לומר שבאהבה אין חוקים אבל בדייט ראשון יש גם יש, לפחות חוק אחד: היפגשו במקום ציבורי, רצוי במקום שאתם מכירים ומרגישים בו נוח. זה יכול להיות בית קפה או אפילו פאב קטן ואינטימי או בכל מקום ציבורי אחר, אבל בשום פנים ואופן אל תתפתו להיפגש בבית הפרטי של בן / בת הזוג.
בזמן הדייט, שמרו על אוזניים ועיניים פקוחות. שימו לב לנאמר בין השורות וגם משפת הגוף תוכלו ללמוד רבות על הצד השני ועל כוונותיו.

0 0 votes
Article Rating
מנוי
קבל התראות
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments