אתרי הכרויות – מי, כמה ולמה?

האם אתם מרגישים שאתם נכנסים לאתר הכרויות ואין לכם מושג מי נגד מי? אתם נכנסים לאתרים ונבהלים מהדרישה למלא פרופיל המציג את הפרטים האישיים שלכם בפני אנשים זרים? מרגישים כאילו אתם חשופים לעיניי כל הגולשים באתר ולא מבינים כיצד אתר הכרויות יכול לעזור לכם למצוא אהבה? ובכן אם אתם מרגישים כך, אתם לא לבד. אנשים רבים מרגישים מבולבלים בעת הכניסה לאתר הכרויות בפעם הראשונה. אנשים רבים מאד סקפטיים לגבי חיפוש אהבה באתר שלדעתם מזכיר שוק בשר. אך קשה להתווכח עם עובדות: אלפי זוגות שהכירו באתרי הכרויות , התחתנו ואף הקימו משפחות. וחוץ מזה, האם ציניות וסקפטיות אי פעם עזרה למישהו?

אין מה לומר, טבע האדם מורכב מאד, ואחת התכונות שלנו היא פחד משינויים ומדברים חדשים שנראים לנו לא מוכרים. אנשים רבים נחרדים כאשר הם צריכים לשנות את ההרגלים שלהם ולנסות משהו חדש. האנשים הסקפטיים בכלל מעדיפים לא להאמין לשום דבר שלא מוכח מדעית או מסתדר בצורה רציונאלית ומושלמת.

אז אם לרגע נתגבר על הציניות והפחד, ניכנס לדבר המפחיד הזה שנקרא אתר הכרויות, נערוך סיור קצר וקצת נדפדף בין דפי האתר – מייד נבין מה קורה שם ומי נגד מי. בגדול, אתר הכרויות בני כך שלכל משתמש יש כרטיס אישי המכונה לעיתים גם פרופיל אישי. בכרטיס זה המשתמש מתבקש למלא כמה שיותר פרטים על עצמו כדי שיהיו לו קל יותר למצוא בן זוג בעל התאמה גבוהה. כמובן שהאתר לא יכול להבטיח לכם התאמה מושלמת לחלוטין, אך מערכת החיפוש לוקחת את הפרטים שלכם ומצליבה בינם לבין פרטי הגולשים האחרים. על ידי כך המערכת מציגה לכם את הגולשים המתאימים לכם ברמת התאמה גבוהה לפי הקריטריונים שהגדרתם. חשוב לציין כי רוב אתרי ההכרויות מאפשרים רק הצגה חלקית של הפרטים שלכם לשאר הגולשים באתר ורק החברים שקבלו מכם אישור, יוכלו לצפות בפרטים המלאים. זכרו: רק חברים שקיבלו מכם אישור חברות יוכלו לראות את הפרטים המלאים אודותיכם, להתכתב איתכם ולכתוב לכם הודעות אישיות. כך שבאמת אין לכם מה לחשוש בנוגע לחשיפת פרטים אישיים לכלל הגולשים.

אתם מחליטים את מי אתם רוצים למצוא – מגדירים קריטריונים כמו – מין, גיל, אזור מגורים, מראה חיצוני, תחומי עניין ועוד. כך שהחיפוש שלכם הופך לממוקד מאד! זאת הסיבה שגם לכם כדאי למלא כמה שיותר פרטים כדי שהגולשים שימצאו אתכם, הם אלה שיחפשו אתכם.

טענה נוספת הנפוצה בקרב הסקפטיים שבינינו היא שלפעמים אתר ההיכרויות מרגיש כמו שוק בשר, כי לעיתים אנחנו מתחילים להתכתב עם אנשים, מהר מאד אנו מבינים שהם לא מתאימים לנו ועוברים לחבר/ה הבא/ה בלחיצת כפתור. עניין זה מעורר תחושה של בזבוז זמן חוסר רגישות וחוסר אנושיות. לכך בדיוק נועד מנגנון החיפוש והסינון: לעזור לכם להתחיל שיחה רק עם אנשים העונים על הקריטריונים שלכם. ברור שגם למנגנון החיפוש יש את המגבלות שלו, אבל הסיכוי למצוא מישהו מתאים דרך מנגנון החיפוש גדול יותר מאשר תוך כדי גלישה אקראית באתר.

קודה נוספת לזכות אתרי ההיכרויות היא שתמיד עדיף לעשות את הסינון הראשוני באתר עצמו מאשר להגיע לפגישה ולגלות שהאדם מולנו הוא בכלל לא מה שאנחנו מחפשים, לא? אתר ההיכרויות מאפשר לנו להיות עצמנו ולהכיר את הבן אדם האמיתי לפני שאנחנו נפגשים. עניין זה שובר את הקרח בפגישה הראשונה ועוזר לאנשים להתגבר על המבוכה מכיוון שהם בדרך כלל כבה ניהלו שיחה יותר מפעם אחת באתר.

אתרי הכרויות הינם מקום נפלא לכל הפנויים והפנויות שבינינו. הם מאפשרים לנו להיחשף למגוון גדול של פנויים ופנויות אחרים ביעילות ובמהירות, דבר שלא היה מתאפשר לנו גם אם היינו יוצאים לדייטים כל יום.תנו להם ולעצמכם צ'אנס ונתראה בחתונה…

0 0 votes
Article Rating
מנוי
קבל התראות
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments