אתרי סטוצים – המדריך למתחיל

אתרי הכרויות למטרות סטוצים וקשרים דיסקרטיים כאלה ואחרים צצים כל יום כפטריות אחרי הגשם ואין ספק שהם מעוררים סקרנות רבה ושאלות רבות אף יותר. המדריך הבא נועד בעיקר לאלה שרוצים לנסות את מזלם באתרים אלה אבל לא מבינים מה בדיוק קורה שם ואיך זה עובד. אז קבלו אותם: אתרי הסטוצים.

למי זה נועד?
אתרי סטוצים נועדו לכל אחד ואחת המעוניינים בקשר בעל אופי מיני בעיקרו ללא שום מחוייבות מעבר לכך. למרות הדעה הרווחת כי בדרך כלל מדובר באנשים בודדים, מכוערים או בלתי מוצלחים בעליל שלא יכולים להשיג פרטנרים לסקס בשום דרך אחרת, המציאות באתרי סטוצים שונה לחלוטין. דפדוף קצר בין הפרופילים מראה כי רוב הגברים והנשים באתרים אלה דווקא מוצלחים למדי ורובם בדיוק כמוני וכמוך: חלקם משכילים בעלי תארים מתקדמים, חלקם קרייריסטים המחזיקים במשרות בכירות, חלק סטודנטים, חלק נשואים משועממים, רווקים בליינים… פשוט הכל מכל.

כמו בכל אתר הכרויות, גם באתרים אלה ניתן למצוא גברים ונשים איכותיים יותר או איכותיים פחות. בשביל זה בדיוק נועד מנוע החיפוש הפנימי של האתר בו אתם יכולים להגדיר קריטריונים למציאת פרטנרים המתאימים לכם. גם לאחר שסיננתם ומצאתם כמה כאלה שמוצאים חן בעינכם, מומלץ להשתמש בצ'אט הפנימי של האתר על מנת להכיר אותם טוב יותר לפני שנפגשים פנים מול פנים.

אז מה פשר השמועה לפיה מדובר באתרים לנואשים בלבד? לא ממש ברור, אבל די ברור שכנראה מדובר באנשים מתחסדים שפשוט לא מבינים שהיום, בעידן האינטרנט, הפתיחות המינית עלתה ואנשים סופסוף מעיזים לנסות כל מיני דברים שעד עתה הם רק יכלו לחלום עליהם. אותם מלעיזים מעדיפים כנראה לטמון את ראשם באדמה ולהתעלם מהשינוי שהאינטרנט יצר בחייהם של גברים ונשים.

איזה סוגי אתרי סטוצים קיימים?
בגדול, כל האתרים דומים זה לזה, הן מבחינת מגוון האוכלוסיה והן מבחינת השירותים שהם מציעים למשתמשים. לפיכך, אם דפדפתם באתר סטוצים והוא מצא חן בעיניכם – רוב הסיכויים שגם אחרים ימצאו חן. אבל, שימו לב שישנם אתרים חינמיים וישנם אתרים בתשלום.

אתרי סטוצים בתשלום יגבו מכם כ- 60-120 ש"ח למנוי חודשי, כאשר ככל שהמנוי ארוך יותר, כך המחיר החודשי ירד. אתרים חינמיים, כשמם כן הם, לא עולים לכם כלום (למרות שבחלקם האפשרויות למנויים חינמיים מוגבלות ואם תרצו להשתמש בכל הפיצ'רים שהאתר מציע, תאלצו לשלם). דוגמאות לאתרים חינמיים תוכלו למצוא בקטגורית סטוצים.

שוב, לפי הבדיקות שערכנו, אין הבדל גדול בין האתרים בחינם ואלו שבתשלום. לכן, אם זאת הפעם הראשונה שאתם מעוניינים להירשם לאתר הכרויות דיסקרטיות, מומלץ לכם להירשם תחילה לאתר חינמי ולבדוק אם אתם זורמים עם הרעיון ואם הוא מתאים לכם. והיה וכן – אתם מוזמנים לנסות גם אתר בתשלום, והיה ולא – לא הפסדתם שקל!

האם זה לא מסוכן?
היתרון הגדול של האינטרנט הוא האנונימיות. אתם יכולים לפתוח כרטיס בשם אחר על מנת שגורמים בלתי רצויים לא יזהו שמדובר בכם ולהזדהות בשמכם האמיתי רק בפני מי שמתאים לכם. אבל זה בהחלט יכול להיות גם חיסרון כיוון שאף פעם לא תוכלו לדעת מי מסתתר מאחורי פרופילים אחרים באתר.

לא מדובר במשהו המייחד דווקא אתרי סטוצים. זוהי בעיה אוניברסאלית שכל משתמש באינטרנט מכיר ויודע. נוכלים יש בכל מקום ברחבי הרשת ולכן, כמו בכל תחום אחר, מומלץ להיזהר. בדקו היטב במי מדובר לפני שאתם קובעים פגישה בארבע עיניים. אתם יכולים להשתמש בצ'אט, בטלפון, ואפילו לחפש את שמו של אותו אדם בגוגל או בפייסבוק. מיותר לציין שבמידה ואותו אדם לא מעוניין לחשוף בפניכם את שמו האמיתי, נתקו את הקשר עימו באופן מיידי.

0 0 votes
Article Rating
מנוי
קבל התראות
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments