אתרי הכרויות דיסקרטיות – מיתוסים נפוצים

היום, בעידן שכולנו עובדים, מתעדכנים ומבלים מול המחשב עד השעות המאוחרות של הלילה, אין סיבה שלא נתקדם למודלים שמתאימים לסגנון חיים שלנו גם בתחום ההיכרויות. אולי זאת הסיבה שאתרי ההיכרויות זוכים לפופולאריות כל כך גבוהה בקרב הפנויים והפנויות. פשוט כי זאת דרך החיים שלנו היום.

עידן האינטרנט הביא לשינוי נוסף בדרך החיים שלנו: באינטרנט, אנחנו מרשים לעצמנו לומר ולעשות דברים שלא נעיז לעשות בעולם האמיתי. אנחנו יכולים לבטא את עצמנו ביתר קלות גם בתחומים הנחשבים "טאבו" בעולם האמיתי.
אחד התחומים הוא מין כמובן. האינטרנט הביא לפתיחות מינית גדולה יותר ברחבי העולם, ולפריחתם של אתרים המיועדים להכרויות דיסקרטיות.

ההתייחסות החברתית למין בכלל ולהכרויות למטרות דיסקרטיות בפרט תמיד הייתה כאל משהו "שלא מדברים עליו". הגישה החברתית הזאת הביאה לכך שהרבה מיתוסים נקשרו בשמם של אתרים להכרויות דיסקרטיות. הנה כמה מהם:

1. באתרי הכרויות דיסקרטיות יש רק גברים
עד לתקופה האחרונה, אכן רוב החברים באתרי סטוצים היו גברים. הסיבה לכך איננה, כפי שנהוג לחשוב, בגלל שגברים הינם יצורים מיניים יותר מנשים אלא בגלל שנשים פשוט חונכו תמיד להצניע את הדחף המיני שלהן.
אבל היום הדברים מתחילים להשתנות. עם המודרניזציה ועידן האינטרנט, שמעודד חופשיות מינית הרבה יותר, נשים מרגישות חופשיות לבטא את הצרכים והדחפים המיניים שלהן.
היום בחורות כבר לא מתביישות לומר שהן אוהבות מין ומעוניות להכיר מישהו רק בשביל זה. והראיה הטובה ביותר לכך היא שפע הנשים הרשומות לאתרי סטוצים. תבדקו בעצמכם

2. אתרי סטוצים מסוכנים
האינטרנט הינו סביבה וירטואלית, משמע שכאשר אנחנו "משוחחים" עם מישהו באינטרנט (ולא משנה באיזה אתר), איננו יכולים להיות בטוחים שאותו אדם הינו אכן מי שהוא טוען שהוא (וזה נכון לגבי גברים ונשים).
לא הוכח בשום מקום שאתרי הכרויות למטרת הכרויות דיסקרטיות מסוכנים יותר מאשר אתרים אחרים. הסיבה לכך שהמילה "סכנה" נקשרת למילה "סטוץ" או "מין" הינה בעיקר תוצאה מכך שתמיד חינכו אותנו שסקס הוא דבר לא ראוי, משהו שצריך להצניע, משהו "מלוכלך"…
רבותי! מין הינו דחף טבעי לחלוטין. הצורך במין הינו צורך בסיסי של בני האדם (בדיוק כמו מזון) והוא חיוני לקיומו של המין האנושי.
לגבי הסכנות, בדיוק כמו בכל תחום אחר, גם אתרי ההיכרויות ואתרי הסטוצים יכולים להוות פלטפורמה מצוינת לנוכלים ורמאים. אז מה? צריך להימנע משימוש באינטרנט? ממש לא! רק צריך לדעת להיזהר. (ראו טיפים ב: כללי זהירות באתרי הכרויות).

3. באתרים האלה יש רק נשואים
תתפלאו לדעת, אבל רוב החברים באתרי הכרויות דיסקרטיות הם דווקא פנויים ופנויות (רווקים או גרושים). זה לא אומר שלנשואים אין דחפים מיניים או שהם לא היו מעוניינים באיזה סטוץ או מפגש מיני חד פעמי. נראה שהם פשוט חוששים להיתפס עם המכנסיים למטה…

4. באתרי היכרויות דיסקרטיות יש רק אנשים מכוערים או מיואשים
משום מה רבים מניחים שבאתרי סטוצים רשומים רק גברים ונשים שלא יכולים להשיג פרטנר בשום דרך אחרת (בגלל שהם מכוערים, מיואשים או סתם בלתי מושכים בעליל).
זה פשוט לא נכון! ההנחה הזאת מתבססת על הנחה שגויה אחרת: ההנחה שכולםםםםםםםם מחפשים קשר רציני, אהבה וזוגיות וחולמים על בית, שני ילדים וכלב…
האמת היא שהמון גברים ונשים, יפים, מוצלחים וחכמים, לא מחפשים קשר רציני ולא מעוניינים להתמסד (לפעמים זה עניין של אופי ולפעמים מדובר על שלב כזה בחיים). כך או כך, אין שום סיבה שאנשים אלה יתנזרו ממין. להפך! אתרים אלה מאפשרים להם למצוא פרטנרים מתאימים בקלות (במקום שהם יאלצו לצאת לאיזה פאב ולחפש שם…).

לסיכום, אם אתם כרגע בשלב שאתם לא מחפשים קשר רציני, אין שום סיבה שתשארו לבד ושלא תצטרפו לאתר הכרויות שיציע לכם סוג הכרויות שמתאים לכם. הרבה אתרי סטוצים הינם חינמיים, כך שאתם מוזמנים להירשם ולהתרשם (ללא כל עלות מצידכם). תהנו!

0 0 votes
Article Rating
מנוי
קבל התראות
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments