הטעויות שגברים עושים באתרי הכרויות

אחד הדברים הראשונים שמלמדים את כל מי שנכנס לתחום של אמנות ההצלחה עם נשים הוא לא להראות לבחורה בתחילת השיחה הראשונה שאתה מעוניין בה. זוהי עצה מאוד טובה, כיוון שאם אתה מראה על ההתחלה שאתה כבר דלוק על הבחורה ותעשה כל מה שהיא מבקשת על מנת לזכות בתשומת ליבה – אתה הופך בעיניה לסתם עוד מחזר שמוכן לעשות כל דבר שהיא תחפוץ.

אם מדובר בבחורה אטרקטיבית, אתה יכול להיות בטוח שיש גברים רבים כמוך ולכן לא מושך אותה להמשיך לדבר איתך ולשמוע מה יש לך להגיד, אלא בדיוק להיפך, זה לחלוטין מוריד לה ממך. היא מוקפת בהמון "יסמנים" בדיוק כמוך, שכולם רוצים אותה. לכן, אם אתה לא מראה שאתה מעוניין בה על ההתחלה, אתה מייד ממצב את עצמך במצב שונה מרוב הגברים. זה מעלה אצלה שאלות ותהיות לגביך: "למה הוא לא רוצה אותי כמו כל השאר?", "מה לא בסדר איתי שהוא לא מתחנף אלי?". זה גורם לה להשתגע ולהמשך לשונות שבך, ואז היא מתחילה בעצמה לרצות ולהשיג אותך.

גם באתרי הכרויות המצב לא שונה. הרי בסה"כ מדובר על עוד דרך להכיר בחורות, ולכן הכלל הזה נכון גם שם. אפשר לטעון שהסיטואציה באתרי הכרויות אפילו יותר קיצונית מאשר במפגש פנים מול פנים כיוון שקל יותר לפנות לבחורות דרך אתרי הכרויות. לא צריך לצאת לשום מקום בשביל להכיר והמבחר פשוט ענק. ולמרות זאת, גם גברים שמבינים את הכלל הנ"ל ובדרך כלל גם מיישמים אותו כשהם ניגשים לבחורה, טועים בגדול בדרך בה הם פונים למישהי שמוצאת חן בעיניהם דרך אתר הכרויות.

על מנת שתוכל להבין מהי הדרך הנכונה לפנות לבחורה באתר הכרויות, צריך קודם להבין איך הראש של אותה בחורה עובד.
בחורה ממוצעת מקבלת כ-100 הודעות ביום מגברים. נשמע הרבה? אתה מוזמן לנסות ולהירשם לאחד האתרים כבחורה ותראה כמה פניות תקבל. לאחר מכן, כנס לצ'אט אונליין ותראה איך מייד תוצף בהמון פניות מגברים בדיוק כמוך.
מכל ההודעות שהיא מקבלת, במקרה הטוב היא תואיל לענות ל- 3-5 פניות. היא בוחרת במי שנראה לה מעניין, מסקרן, אחד כזה "ששווה" לפתוח איתו בשיחה. רק פניות שיש בהן משהו שונה מכל שאר הפניות יזכו לתגובה. מכל השאר היא פשוט תתעלם.

רוב הגברים שולחים הודעות דומות. ההודעות האלה לא מעוררות בה כלום ולא מושכות את תשומת ליבה, ולכן גם לא זוכות לתגובה. זוהי בדיוק הדרך הלא-נכונה לפנות לבחורה אם אתה מצפה לתגובה, כי היא לא תגיע מכיוון שהיא מוצפת בהודעות מהסוג הזה.

אז מהן הטעויות הנפוצות ביותר שגברים עושים בזמן שהם מתחילים עם בחורה דרך אתרי הכרויות? איזה הודעות הן שגויות ופשוט לא יובילו אותך לשום מקום?
אפשר לחלק את ההודעות האלה לשלושה סוגים עיקריים:

הודעות המכילות מחמאות ומראות התלהבות ממנה כמו: "את פשוט מושלמת", "היי יפהפייה, מה שלומך?", "איך שראיתי את התמונה שלך ידעתי שנועדנו זה לזו" ועוד כאלה…
הודעות מהסוג המתלהב ממש לא מעניינות אותה כיוון שהיא מקבלת המון הודעות כאלה, אז מה מיוחד דווקא בהודעה שלך? כלום!

הודעות המכילות שאלות בנאליות כמו: "מה שלומך?", "איך עבר עלייך היום?", "בא לך להכיר?" וכדומה. הודעות כאלה הן משעממות, לא מעניינות ולא גורמות לה לרצות לפתוח בשיחה.

הודעות שמכילות הצעות לעבור לשוחח במסנג'ר או בטלפון (כולל כתובת או מספר טלפון) או הודעות שמציעות לה להיפגש ישר על ההתחלה. הודעות כאלה לא יגרמו לה להגיב כיוון שהיא מקבלת המון הצעות דומות כל הזמן. אז למה שהיא תרצה לשוחח או להיפגש דווקא איתך?

תזכור שכל הגברים ששולחים לאותה בחורה נחשקת את כל ההודעות האלה הם בעצם המתחרים שלך על תשומת ליבה. על מנת שהיא תגיב דווקא להודעה שלך, ההודעה שלך צריכה להיות שונה, לעורר בה משהו שיגרום לה לתהות מי עומד מאחורי ההודעה הזאת ולמה הוא רשם את מה שהוא רשם? הפניה אליה צריכה להיות מיוחדת, כזאת שהיא פשוט לא תוכל להתעלם ממנה.

אתה צריך לשאול את עצמך "כיצד אני הופך להיות אחד הגברים שכן זוכים לתגובה?", "מה הם רשמו שגרם לה להתעניין בהם ולהגיב?".
טיפים לשליחת הודעה מוצלחת לבחורה – תוכל למצוא במאמר הצלחה עם בחורות באתרי הכרויות – טיפים לגברים.

0 0 votes
Article Rating
מנוי
קבל התראות
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments